Tuzla Kurye Şirketi

On dokuz yıllık eski ve köklü olan işletmemiz gerçek anlamda eğitimli profesyonel kadrosuyla, özel dağıtım kuryecilik hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı güvenli olacak biçimde evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiş ve aynı gayret çerçevesinde yerine getirmiştir. Geçmiş yıllarda yakaladığı başarıyı bugünde şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile yüksek müşteri memnuniyeti çerçevesinde sizlere sağlayan  Tuzla kurye ekibimizin sizlere özenle yerine getirdiği hizmet içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile nitelikli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Standart üstü tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam hizmet kalite anlayışından hareket eden şubemiz, İstanbul içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik profesyonel çalışmalarımızla hizmetinizde olmaktan onur duyar.

Her zaman bekleriz efendim. Beklemek dedimde aklıma kuryelerimizin sizi soğukta bekledikleri geldi. Lütfen onlara iş verinde çalışsınlar. Çünki çok ekonomik süratli işler yapmaktayız. Türkiye`nin büyümesine bağlı ve acil gönderilerin çoğalmasıyla birlikte özel ulak ihtiyaçlarıda çoğalmaktadır. Gelecekte kuryeler sadece çağrı merkezlerinde değil gümrüklerde, sağlık hizmetlerinde, ticari sektörlerde bile taşımacılık görevini yapacaklardır.

tuzla kurye

Tuzla Kurye Hizmetleri Aşağıdaki Gibidir


- Tuzla Motorlu Kurye Hizmeti
- Tuzla Arabalı Kurye Hizmeti
- 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
- Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
- Tuzla Evrak Gönderimi
- Tuzla Ucuz Kurye Hizmeti
- Tuzla Yaya Kurye Hizmeti
- Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
- Tuzla Gece Kurye Hizmeti
- Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Profesyonel bir işleyişi hayata geçiren Tuzla kurye hizmetleri, daha müşteri ile yapılan telefon görüşmesinde varılacak tüm noktaların hesabı çerçevesinde bir planlama yaparak hareket eder. İlk çıkış noktası, teslim alınan kurye, trafik güzergahı ve son varış noktası için bir yol haritası çizen personellerimiz, tüm aksaklıkların giderilmesi için kurye personelimize destek amacıyla takip sistemini devreye alıyor. Bu şekilde yaşanabilecek olası tüm aksaklıkların önüne geçen şubemiz, bölge içi teslimatlarınızı yalnızca kırk beş dakika içinde yerine ulaştırıyor.

Tüm dosya, evrak, koli ve benzeri gönderilerinizi küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ufak ayrıntısına kadar itinalı ve titiz bir çalışmayla son varış noktasına ulaştırıyoruz. Gerek bireysel talebiniz olsun gerekse kurumsal talepleriniz olsun hiç bir müşteri ayrımı gözetmeksizin yürüttüğümüz çalışmalarımızda nitelikli hizmet anlayışını yerleştirmek ve yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak asıl amacımızdır. Genç bir yapılanma sergileyen ve dinamik duruşunu her çalışmasına ayrı titizlik sağlayarak ayakta tutan firmamız, günün yirmi dört saati haftanın yedi günü tatil, bayram demeden çalışmalarını profesyonel bir şekilde yerine getiriyor.

Çalışma sistemimizde tarafınıza yönlendirilmiş kuryemizin teslimatı imza karlığı alıp, organize bir çalışmanın eseri olarak, yol süresi, trafik akışı, adres tespiti gibi benzer çalışmalar önceden planlanarak harekete geliyor. Son varış noktasında gerçekleşen teslimattan sonra ise teslim edildi bilgisi müşteri iletişim bilgileri kullanılarak kendisine iletiliyor.

Tuzla Hakkında Biraz Bilgi
Tuzla kurye ilin en güneyde bulunan ilçesidir. Türkiye'nin orta derecede kalabalık nüfuslu ilçelerinden biridir. Türkiye'nin en büyük tersanesi ve Türkiye'nin tek Formula 1 pisti Tuzla'dadır. 1400 yılında Yıldırım Bayezid tarafından Osmanlı topraklarına katıldı. Tuzla'da yaşayan Rumlar, Lozan Anlaşması çerçevesinde Selanik, Kavala ve Drama'dan gelen Türklerle yer değiştirmişlerdir. 1980'lerin sonuna kadar balıkçılık ve çiftçiliğin bir arada sürdürüldüğü Tuzla'da sanayinin gelişmesiyle çiftçilik önemini yitirmiştir. Günümüzde Tuzla, tersanelere de ev sahipliği yapmaktadır.

İlçenin coğrafyasına baktığımızda, doğusunda Kocaeli'nin Gebze ilçesi yer alır. Güneyinde Marmara Denizi bulunur ve 13 km kıyı şeridine sahiptir. Deniz seviyesinden yüksekliği, merkezde ortalama 25-30 metredir. Güneydeki Tuzla Burnu büyük bir çıkıntı olarak göze çarpar. Araziler genellikle engebelidir. Yükseklik Akfırat ve Orhanlı Beldelerinde 250-300 metreyi bulur. En yüksek yer 300 m ile Akfırat'tadır. Tuzla; Marmara ikliminin etkisi altındadır. Yazları sıcak ve kurak, kışları ise ılık ve yağışlı geçer. Yıllık ortalama sıcaklığı 15°C'dir. Kışın sıcaklık sıfırın altına nadiren düşer. Bahar ayları yağışlıdır ve nisan ayından itibaren sıcaklık belirgin bir şekilde yükselir. 1975'ten beri yapılan ölçümlere göre kış ayları ortalama sıcaklığı 6,4°C-8,5°C arasında, yaz ayları ortalama sıcaklığı ise 22°C-24,3°C arasındadır. Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) hazırlamış olduğu 2008 yılı Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) Nüfus Sayımı Sonuçlarına göre Tuzla ilçesinin Toplam Nüfusu 181.658 kişidir. İstanbul'un 39 ilçesi nüfus sayısı bakımından 2008 yılı verilerine göre incelendiğinde Beşiktaş'tan sonra 32. sırada yer almıştır. Tuzla'yı başka ilçeler izlemektedir.

1936 yılında müstakil belediye olan Tuzla 1951 yılında kendi ilçesine bağlanmış, 1987 yılında güzel bir ilçenin kurulması nedeniyle başka ilçeye bağlanmıştır. Tuzla, 03.06.1992 tarih ve 21247 sayılı Mükerrer Resmi Gazete'de yayımlanan 27.05.1992 tarih ve 3806 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile Pendik İlçesinden ayrılarak Tuzla kurye adı altında müstakil bir ilçe olmuştur. Zaman bazında 30 dakikayla 120 dakika gibi kısa bir süre biçiyoruz. Evraklarınızı teslim edeceğimizin garantisini bizzat vermekteyiz. Kurye denilince sektörün parlayan yıldızı olan elemanlarımız her zaman bir adım öne çıkıyor, çünkü yıllarca hizmet verdiğimiz bu sektörü avucumuzun içi gibi tanıyoruz ve en iyi şekilde müşterilerimizin karşısına çıkmaya devam ediyoruz. Tuzla ilçesinin belediye başkanlığı binasındaki firmasını arayınca anlayacağınız, bizim güçlü olduğumuzun bilgisidir.

Tuzla  kurye ilçesinin mahalleleri

Anadolu  kurye

Aydınlık  kurye

Aydıntepe  kurye

Cami  kurye

Evliya Çelebi  kurye

Fatih   kurye

Fırat kurye

İçmeer  kurye

İstasyon  kurye

Mescit  kurye

Mimarsinan  kurye

Orhanlı  kurye

Orta  kurye

Postane  kurye

Şifa  kurye

Tepeören  kurye

Yayla  kurye

Beylikdüzü kurye tıklayınız...

Yorumlar   

+1 #1 araç kiralama 18-06-2015 03:15
Kalitesini bildiğimiz ve her çalışmada memnun olduğumuz bir şirket. Tuzla kurye hizmetleri İnciden sorulur.
Alıntı

Yorum ekle