Ümraniye Moto Kurye

Ümraniye Kurye Hizmetleri

Her zaman çok sade elemanlarıyla meşhur Ümraniye kurye 1997 senesinde cadde üzerinde kurulmuş olup günümüze kadar birden fazla şirketin ve kişilerin işlerini zamanında yapmakla müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmıştır. Ümraniye ilçesindeki kurye firmamızın sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Ümraniye kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır.

Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Teslimat sonrası isteğe özel olarak kişi bilgileri müşteriye aynen iletilir. Şimdi eskisine göre kuryecilik sektörü daha hızlı ve çok daha ekonomiktir. Mega şehirlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Ümraniye kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder. Bilinen unsurlardan olan zaman teorisine göre her ulak nakiti temsil etmektedir.

0216 599 00 38 Hızlı Hizmet

Ümraniye Kurye Olarak 7/24 İşlemlerimiz
Ümraniye Motorlu Kurye Hizmeti
Ümraniye Arabalı Kurye Hizmeti
7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
Ümraniye Evrak Gönderimi
Ümraniye Ucuz Kurye Hizmeti
Ümraniye Yaya Kurye Hizmeti
Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
Ümraniye Gece Kurye Hizmeti
Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Ümraniye başta olmak üzere tüm semtlere işinde deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Ümraniye Kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Süper kadrosuyla, kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar. Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, Ümraniye içindeki tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. İç personellerimiz olan sekreterya servisine ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını alıp, en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen bir teslimat tarzıdır. Kurye hizmeti konusunda taşımalarınızı en hasas şekilde yapmaktayız. Bu hassasiyet doğrultusunda hareket eden elemanlarımızı sürekli öğütlemekteyiz.

Kuryecilik sistemini günümüzde tüm herkes bilmektedir ve en çok firmalar, şirketler, ofis şekline çalışma düzenini kullanmaktadır. Böylelikle kısa sürede teslimatlar yaptırabilirsiniz. Kuryeler birçok alanda farklılıklar yaratarak insanlara hizmet etmektedir. Kuryelerin genel olarak hizmetleri güven çerçevesinde, hızlı, çabuk olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda hassasiyet ile tüm ortamlara gidilmektedir. Bunlar ile birlikte sizde tüm evrakların ulaştırılmasından kurtulabilirsiniz. Fakat bu hizmetleri almadan önce seçeceğiniz firmaya çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Firmamızı tercih ederek sizde çok rahat edebilirsiniz. Ümraniye sistemimizde yer alan güven çerçevesi ve hassasiyetlik sizlere birinci sınıf hizmet vermektedir. İstanbul’da bulunan firmamız tüm bölgelere hizmet verdiği için tüm kullanıcılara gün içerisinde ulaşmaktadır. Masanızdan ve ya belirli alandan kurye ürünlerinizi alan uzman ekiplerimiz dosyalardaki adrese en son teknolojide yer alan ulaştırma araçları ile gitmektedir. Eğer sizde bu gibi hizmetten taksitle yararlanmak istiyorsanız binamızda yaşayan elemanlarımıza günün 24 saati başvurabilirsiniz. Kuryelerin genel hizmetleri dışında özel hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız da bizlere başvurmanız yeterlidir. Özel günleriniz için kurye çözümleri sunuyoruz. Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel kurye ihtiyaçlarınız gece bile karşılanır.

Ümraniye Hakkında Bilinmeyenler & TarihçesiÜmraniye ilçesi, en hızlı kentleşen ve nüfusu hızla artan; köy ve yöre geleneklerinin de aynen muhafaza edildiği bir kentleşme örneğidir. İstanbul’un nüfus bakımından en kalabalık ikinci ilçesidir. 12 Eylül Darbesi sonrasında Ümraniye Belediyesi fesh edilerek Üsküdar’a bağlı şube müdürlüğüne dönüştürüldü. 1987 yılında ilçe olan Ümraniye’ de ilk yerel seçim 1989 yılında yapıldı. İlçe 14 mahalle, 6 belde ve 4 köyden oluşur. 22 bin hektarlık bir yerleşim alanına sahiptir. Ümraniye, ekonomik çeşitlilik açısından çok zengin bir yöredir. Küçük imalat sanayisinden konfeksiyona, yedek parça ve ağaç ürünleri üretimine kadar çeşitlilik göstermektedir.

Bir zamanlar Ümraniye tamamen ormanlarla kaplı idi. Hatta bir dönem Ormaniye diye de anılmıştır.Her yer orman, ağaç ve yeşil idi. Çünkü iklim orman yetişmesine elverişli durumdaydı. Tarihi kaynaklara göre Ümraniye’ ye ilk yerleşenler Frigya’lılardır. Çam ağacını kutsal kabul eden Frigyalılar Küçük ve Büyük Çamlıca’ dan başlayarak Alemdağ ve Kayışdağı’na kadar bütün araziyi çam ormanlarıyla donatmışlardı. Sonraki yıllarda Ümraniye’ nin bulunduğu yerler Romalılar ve Bizanslılar’ ın egemenliğine geçmiştir. Harun Reşit, ordularıyla 782 yılında Krizepolis (Üsküdar) önlerine kadar gelmiştir. Bir sene burada kaldıktan sonra 783 yılında Bizans İmparatoriçesi İren’ in ordusuna mağlup olmuş, bunun sonucunda her sene Bizanslılar’ a 70.000 altın vermeye zorunlu kalmıştır. İlçe toprakları Bizanslılar’ la Müslüman ordular arasında zaman zaman el değiştirmiştir. Anadolu’yu Müslüman yapan ve Türkleştiren ilk devlet Danişmentliler Devletidir. Danişmend Beyliği Bizans topraklarına kadar sızmışlar. Alemdağ’ nın üstünde bir kale yapmışlardır. Danişment Gazi’ nin arkadaşı Sultan Turasan Bizanslılar’a karşı bu kalede çok defa savaşmış ve Anadolu’dan beklenen yardımı alamayınca burada öldürülmüştür. Selçuklular İznik’ e kadar gelmiş, bu şehir alınmış ve bu şehri ilk başkent yapmışlardır. Osmanlı İmparatorluğu döneminde padişah olan Orhan Gazi bölgeyi Osmanlı topraklarına katmıştır. İlçenin ilk adının “Yalnız Selvi” olduğu söylenmektedir.

Yüzünüze karşı söylemek gerekirse, sizlerde Ümraniye kurye ekibimiz ile temas kurarak vaktinde yetişmesini istediğiniz tüm değerli eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız sizlerin tercihi ile de gerekli tüm çalışmaları profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Ordinalyus seviyesine kadar yükselen kuryelerimiz bir telefon uzaklığındadır. Denemeniz lazım olabilir. Tüm camiadan herkese saygılarımızla.