Yenisahra Motorlu Kurye Hizmetleri

Profesyonel elemanlardan oluşan Yenisahra kurye şirketinin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz sürekli zamanında yetişir. Bununla beraber ulaştırılmadı, geç ulaştırıldı gibi sorunlarla kafa kafaya gelmezsiniz. Hiçbir zaman cüzdanınızı zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş firmamızla göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz garantili olarak verilir. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir.

Firmamızın vizyonu hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı hedef edinmekteyiz. Sizlerde eşya, paket, emtialarınızı güvenli bir şekilde emanet etmek ve zamanında gönderilerinize ulaşmak istiyorsunuz. Bunu bildiğimiz üzere sizler için bu hizmeti en iyi şekilde uygulamaktayız. Yenisahra Motorlu Kurye Hizmetleri...

Yenisahra Kurye İsmiyle Bazı Uygulamalarımız


Yenisahra Motorlu Kurye Hizmeti | Yenisahra Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Yenisahra Evrak Gönderimi | Yenisahra Ucuz Kurye Hizmeti | Yenisahra Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Yenisahra Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Uygulamaları Kesintisiz Kalıcı Olarak Uygulanabilir. Yenisahra Kurye İsmiyle Bazı Uygulamalarımız...

Büyükşehirimizin bütün semt ve ilçelerinde sizlerden online veya telefonla gelen siparişlerinizi alıp hızlı, dikkatli, temiz, sorunsuz, hasarsız, trafikten ve karmaşık adreslerden dolayı araçla yetişmesi zor durumlarda olan zarf, paket, davetiye, pasaport, uçak bileti vb gibi gönderilerin tümü adresine ulaşması sağlayan motorla çalışan işini ve adreslerini iyi bilen uzman kişilerdir. Evraklarınızı en kısa sürede masanızdan alıp göndermek istediğiniz güzergah üzerinde başka bir müşterinin de sipariş vermesi durumunda kuryemizin diğer müşterilere de uğrayıp aynı güzergaha evrak alıp teslimatı yapmasıdır. Bu tür gönderilerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak maksimum 180 dakikadır.

Yenisahra semti büyükşehirin güzel bir ilçesine bağlı bir mahalledir. 2008 yılına kadar başka bir ilçeye bağlı olan mahalle yeni ilçe olan bir merkez gruba bağlanmıştır. Güzel şehirimizin her yerine kolaylıkla gidilebilir, ulaşım konusunda çok rahat bir semttir. D-100 ve TEM otobanına yakındır. Ayrıca yeni Outlet bölgesidir. Optimum AVM bu mahallede bulunur. İmar sorunu bulunan mahalle, kentsel dönüşüm alanıdır. Bizim gibi Yenisahra içinde bulunan kurye federasyonuna ait eleman bulamazsınız.

ömerli kurye için tıklayınız...

Yorum ekle