Arabalı kurye

Arabalı Kurye Hizmetlerimiz

Motorsikletle çalışan kuryelerin taşıyamayacağı büyüklükteki ve ağırlıktaki gönderileriniz için tüm İstanbul için arabalı kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Muhteşem kurye olarak göndereceğiniz gönderinin büyüklüğüne yada ağırlığına göre araçlı olan kurye tahsis edebiliriz. Arabalı şekilde çalışan kurye gönderisi için lütfen fiyat alınız. Araçlı kurye hizmeti ile her boyuttaki ve ağırlıktaki koli, paket veya herhangi bir eşyayı rahatlıkla istediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz. Günün 24 saati arabalı kurye ihtiyacınız olduğunda bizi aramanız yeterlidir. Gönderinizin büyüklüğü ve ağırlığı ne olursa olsun firmamız adrese ulaştırır. Arabalı şekilde üstün çalışan kurye hizmetinde süre ve araçlı vaziyette kurye fiyatları için şirketimizden bilgi alabilirsiniz.

7/24 Full Hizmet Kalitesiyle

Büyük boy koli veya ağır gönderilerin taşınmasında tercih edilen gönderim çeşitlerindendir. Araç kullanan kurye gönderimi normal olan gönderilerinizden farklı olarak evrakın boyutu ve ağırlığı fazla ise evrakınızın teslimatı araçlı hüzünlü vesileyle kurye ile teslimat yapılır.

Araçlı Kurye Ticaret Odası Kaydına Göre Yaptıklarımız Aşağıdadır;

Günün Her Saati Arabalı Kurye Hizmeti | Araçlı Hızlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Evrak Paket Tv Buzdolabı Gönderimi | Araçlı Ucuz Kurye Hizmeti | Araçlı Doblo Kullanan Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Arabalı Gece Sürekli Olan Kurye Hizmeti | Araçlı Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Her Zaman Size Özel Uygulamaktayız. Bu uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Her zaman bu işlerinizi yaptırabilmek için; araç alımı, tamiratı, kaza yapması, yenilenmesi ve kontrol edilmesi ile şoför maliyeti, işe gelememe riskleri, sosyal hakları ve bütün sorumluluklarının artık sizleri düşündürmesine gerek bulunmamaktadır. Biz her şeyi karşılıyoruz. Arabalı şekilde çalışan personelimizi olan kurye, gün içerisinde gelen siparişler üzerine adresinize yönlendirilir. Arabalı hızlı paketleme işlerindeki uzman sınıfındaki kurye fiyat tarifesi normal olan gönderilerin 5 katıdır. Ancak 150 kg yada 250 desiden (uzunluk 130 cm 80 yükseklik veya genişlik sınırı vardır) fazla olan gönderilerin ücreti şoför tarafından belirlenir. Belirlendikten sonra tarafınıza bildirilir ve inci kurye elemanlarımızın özeniyle yük gönderim için hazır hale getirilir.