Göktürk Kurye

Göktürk motor kurye prosedürleri gereği sizlere sunduğu hizmetler sayesinde Göktürk kurye şirketi hizmetleri elemanıyla yapmak istediğiniz işleriniz hiç bir şekilde eksik yapılmaz. Birde ulaştırılmadı yada geç ulaştırılmış gibi sorunlarla asla karşılaşmazsınız. Paranızı zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Göktürk içinde kurye göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altında olmasından demek istediğimiz sigortalı olmasıdır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Teslimat sonrası bilgi almak size kalmıştır. isterseniz kime teslim edilmişse onun bilgilerini size iletebiliriz.

Göktürk Kurye Olarak Başlıca Uygulamalarımız
– Göktürk Motorlu Kurye Hizmeti
– Göktürk Arabalı Kurye Hizmeti
– 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
– Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
– Göktürk Evrak Gönderimi
– Göktürk Ucuz Kurye Hizmeti
– Göktürk Yaya Kurye Hizmeti
– Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
– Göktürk Gece Kurye Hizmeti
– Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Motorize şekilde eğitimli kadrosuyla, dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını bünyemizde temsil ediyoruz. Şirket içi bilgilerimizi sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar. Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, İstanbul içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla varış noktasına ulaştırıyoruz. Varış noktası ne kadar uzaksa ona göre sürelendirmekteyiz.

Göktürk Kurye Özel Hizmeti

Nişanlanmanız durumunda, evlilik yıldönümleriniz için, özel günleriniz için kurye çözümleri sunuyoruz. Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel hediye paket ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Özel kurye hizmetimizde çiçekçiler, hediyelik eşya satan mağazalar tarafından tercih edilen bu sistem, aynı zamanda sevdiklerine güzel suprizler yapmak isteyen herkes için özel geçerlidir. Size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir.

Göktürk mahallesi en lüks yerleşim yerlerinden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında doğusunda ve güneyinde Mithatpaşa mahallesi; kuzeyinde Odayeri; batısında ise Pirinççi köyleriyle komşudur. Tanınmış yerleşimlerinden niri olan mahallede çok ünlü kişilerle beraber zengin işadamları ikamet etmektedir. Göktürk kurye özel hizmeti ticaret odasına kayıtlı vergilerini zamanında ödeyen bir kurum olmasından dolayı mutluluk içindedir.