İl Dışı Moto Kurye

İnci kurye olarak İstanbul dışında bütün TÜRKİYE İllerinde sizlere il dışı kurye ve il dışı gönderi hizmeti vermeye başlamıştır.

Nasıl mı ?

Bütün TÜRKİYE’de bulunan illerde kurye firmalarıyla anlaşma yaparak sizlere her zaman en iyi hizmeti en hızlı şekilde vermenin amacı içerisinde olmuş bulunmaktayız. İstanbul da bulunan motorlu kuryeler ile evraklarınızı istediğiniz semt, adres yada şahıslardan alarak sizlerin bulunduğu illere il dışı kurye hizmetimiz ile gönderiyoruz. isterseniz uçak kargo ile bulunduğunuz şehire evraklarınızı göndeririz isterseniz de il dışı kurye personellerimizle sizlerin bulunduğunuz illere evraklarınızı saatler içerisinde hızlı bir şekilde teslimatını gerçekleştiririz.

NEDEN İL DIŞI KURYE ?

Çok acil olan evraklarınız, sözleşmeleriniz, toplantı dosyalarınız, satın almış olduğunuz ürün yedek parça ilaç vb gibi şeyler, unutmuş olduğunuz kimlik, cüzdan, telefon, araç anahtarı,ruhsat yada noter veya kurumsal evraklarınızı sizlerin yerinize İstanbul ister işlem yaptırıp isterseniz de direkt olarak adrese firmamızı vererek hemen aldırabilirsiniz. İstanbul’dan diğer semtlere mesafeye bağlı olarak saatlik yada aynı gün içerisinde teslimatlar gerçekleştiriyoruz. İnci kurye ile çalışarak çok rahat bir şekilde İL dışı kurye, il dışı gönderi, İL dışı moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İL DIŞI KURYE EVRAK TESLİMAT SÜRELERİMİZ !

Bulunmuş olduğunuz il yada ilçelere mesafeye ve hava koşullarını baz alarak saatlik yada aynı gün teslimatları gerçekleştiririz. Bu tamamen sizin isteğinize bağlı olarak değişir ne kadar çabuk teslim olmasını isterseniz maliyeti de sizin için biraz daha artar. İL dışı moto kurye personellerimiz her zaman sizlerden gelecek telefon ve iş için talimatlarınızı beklemektedir. Saat fark etmez 7 Gün 24 Saat Hazırdırlar.

İL DIŞI KURYE FİYATLARI NELERDİR ?

İstanbul’a yakın mesafede bulunan semtlere bağlı olarak mesafeye göre ücret hesaplanır. Ayrıca taşınmasını istediğiniz dokuman ilaç yedek parça özel eşya yada evrakların ebat ile kilolarına bağlı olarak fiyatlar değişmektedir. Kurumsal firmalara ve abone müşterilerimize çok acil gitmesi gereken evrakları için çok uygun fiyatlar sunuyoruz. Konuyla ilgili hemen bizi arayarak bilgi olabilirsiniz.

NASIL HIZLI SİPARİŞ VEREBİLİRİM ?

Hemen Web sayfamız üzerinden iletişim bölümü yada direkt aşağıda ki telefon numaralarımızdan bizi arayarak siparişinizi verebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra konuma göre 15 ile 30 dakika içerisinde evraklarınız alınıp sizlere teslimatı için yola çıkar.Gönderileriniz durumunu anlık takip edebilirsiniz nerde ve nezaman size ulaşacagını takıp cıhazları sayesinde görebilirsiniz.

İl Dışı İnci Kurye İletişim Bilgilerimiz:

NOT: 7/24 açıgız hiç düşünmeden arayabilirsiniz