Kıraç Kurye

Hızlı Kıraç Motorlu Kurye Şirketi
Garantili Sigortalı Kuryecilik Hizmetleri

Kıraç kurye ismi noter onaylı olduğundan dolayı, sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Kıraç caddesi bölgesinde yer alan firmamızdan, express kurye, arabalı kurye ile gönderimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Normal kurye gönderimleri ortalama 2 saat, ekpres kurye gönderimleri ortalama 60 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Dileyen müşterilerimiz için toplu yaya kurye dağıtımlarımız bulunmaktadır. Ayrıca ağır gönderiler için arabalı olan kuryelerimiz hizmetinizdedir. Bu hizmetlerinizi gece gündüz dilediğiniz zaman isteyebilirsiniz.

Kıraç Kurye Firması Hizmetleri
Kıraç Motorlu Kurye Hizmeti – Kıraç Arabalı Kurye Hizmeti – 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti – Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti – Kıraç Evrak Gönderimi – Kıraç Ucuz Kurye Hizmeti – Kıraç Yaya Kurye Hizmeti – Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti – Kıraç Gece Kurye Hizmeti – Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Online Vermekteyiz.

Ekonomik şekilde hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerin cebini zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş, göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Kıraçta kurye, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Şirketimizin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. dakik olan kuryelerimiz size sürekli hizmete hazırdır. Göndereceğinizin evrağın büyüklüğüne göre fiyatlar değişebilir. Bu sektörde express diye bilinen bir kavram vardır. Bu ekavram gönderinin çok hızlı birşekilde gideceği yere ulaşmasını sağlar süre ortalama olarak ise 45 ile 65 dakika arasında değişebilir.

Postacılık hizmeti işleyişi ise şöyledir, ilk öncelikle gönderinin gideceği yere dair bilgilerini verilir, daha sonra verdiğiniz bilgiler firmamızın Bilgisayar bölümüne iletilir ve işlem merkezi Kiraça en yakın olan motorlu kuryeyi size yönlendirir ve kurye gönderinizi masanızdan teslim alır. Sonrasında Motokurye gönderiyi gideceği yere teslimatı yapar ve müşteriye teslimat hakkında bilgi verilir. Bölgenizde kuryelerimizi bulundurmaktayız. Daha geniş bilgi için firmamızı arayınız.