Acıbadem Moto Kurye

Acıbadem Kurye Şirketi Tel: 0212 270 40 00

Şirket olarak Acıbadem Kurye Şirketi Tel: 0212 270 00 00 sektörüne adım attığımız ilk günden beri müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak sizlere en iyi moto kurye hizmetini sunmak için her zaman kendimizi yenilemekteyiz. Trafiğin kaosunda bir yerden başka bir yere gitmek bile saatler sürerken Acıbadem içindeki hızlı kurye olarak tüm gönderilerinizi ekiplerimizce masanızdan alıp 2 saat içerisinde gideceği yere teslim ediyoruz. Kurye güvencesi ve tecrübesi ile kaliteli motokurye hizmeti almak artık bir telefon kadar uzağınızda.

Hemen arayın ekonomik ve kaliteli eleman farkıyla sizde tanışın. Genel amacımız, acıbadem içinde edindiğimiz tecrübe ile profesyonel firmalara mailing projelerinde daha efektif bir şekilde kaliteli iş gücümüzle hızlı, güvenilir, elit bir hizmet vermektir ve hizmet verdiğimiz her alanda daima en iyi olmaktır. Şirketimize katılan tüm personelimiz, kurumsal hedefe giden yolda, beceri ve vizyonlarına güvenilebilir, profesyonel kişiler arasında yer almaktadır.

Acıbadem semtinin alt sınırı bu caddenin güney ucundan başlamaktadır. Bu cadde Küçük Çamlıca’ya kadar ulaşmakta, yine caddenin kuzey ucu da semtin üst sınırını oluşturmaktadır. Semt, ana damarı olan Acıbadem caddesi’nin doğu ve batı kısmında konumlanmıştır. Acıbadem Köprüsü ise semti ortasından bölen E5 otoyolunun üzerine kurulmuştur. Acıbadem Caddesi’nden yukarı doğru çıkarken (Küçük Çamlıca yönü) Acıbadem Köprüsü’nden sonra solda kalan Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin bitiminin hemen ardından Acıbadem Caddesi’ne dik olarak başlayan Faik Bey Sokak ve Şevket Paşa Sokak ise Kadıköy-Üsküdar sınırını oluşturmaktadır. Acıbadem Tarihi Salı Pazarı’nı Fikirtepe ile paylaşmaktadır.

Acıbadem Kurye Ticaret Ünvanıyla Uygulamalarımız

Acıbadem Motorlu Kurye Hizmeti | Acıbadem Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Acıbadem Evrak Gönderimi | Acıbadem Ucuz Kurye Hizmeti | Acıbadem Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Acıbadem Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Herkese Veriyoruz. Ayrıca bonuslarımızda olmaktadır. Acıbadem Kurye Ticaret Ünvanıyla Uygulamalarımız… Eskiden geniş çayırların, bağların, bahçelerin ve koruların arasında Osmanlı saray mensuplarının, sultanların, şehzadelerin, paşaların köşklerinin bulunduğu Acıbadem, bugün yoğun yerleşme alanıdır. Bu yoğun yerleşme arasında, geçmişin izlerini taşıyan yapılar ve mekânlar vardır. Semtin Nişantaşı olarak bilinen kesimine II. Mahmud döneminde bir nişan taşı dikilmiştir. Padişahın, bugün yerinde bulunmayan kasrından bin adım uzaktaki bir yumurtayı vurduğu, bu nişan taşının da buraya dikildiği söylenir. Komşu semti Koşuyolu ise yine Osmanlı saray mensuplarının at bindikleri, 1900-1920 yıllarında ise at yarışlarının düzenlendiği semttir. Acıbadem semtinin önemli tarihsel yapıları arasında, Abdülaziz Av Köşkü, İbrahim Ağa Camii, Ethem kaptan Camii, Faik Paşa Camii olarak da bilinen kare planlı ve tek minareli Acıbadem Camii, Acıbadem Çeşmesi, Ayrılık Çeşmesi sayılabilir. Daima acıbadem semtinde ayrıca çevresinde kurye hizmetiniz hızlıca yapıyoruz. Bize güvenin rahat edin.