Ataköy Kurye

24 Saat Açık Ataköy Motorlu Kurye Şirketi

Ataköy kurye personelleri eğitimli ve uzman kadrosuyla, kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. Personel seçimine büyük önem göstermekteyiz hızlı güvenilir kaliteli kurye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşimak en büyük hedefimizdir. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar.

Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, İstanbul içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük (koli-paket-zarf) ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla gönderilecek adrese teslimatını yapıyoruz. 24 Saat Açık Ataköy Motorlu Kurye Şirketi.

Ataköy kurye 7 gün 24 saat 

  • Ataköy Motorlu Kurye Hizmeti
  • Ataköy Arabalı Kurye Hizmeti
  • Ataköy Acil Kurye Hizmeti
  • Ataköy Ucuz Kurye Hizmeti
  • Ataköy Express Kurye Hizmeti
  • Ataköy Yaya Kurye Hizmeti
  • Ataköy Gece Nöbetçi Kurye Hizmeti
  • Ataköy Acil İlaç Hizmeti

Ataköy kurye 7 gün 24 saat sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Bunun yanında evrağınız ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla hiçbir zaman yüzleşmezsiniz. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Ataköy içinde kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Evrak posta eşyalarınızın teslimatı yapılırken, kime teslim edilmiş, ne zaman teslim edilmiş gibi bilgileri tarafınıza iletiyoruz.

Ataköy Hakkında Kısa Bilgi
Ataköy bugünkü haliyle, merkezlere yakınlığı, yapıların kalitesi,park ve yeşil alanları ile İstanbul’un en lüks semtlerindendir. Bölgede hala gelişmekte olan Residence arazileri ve siteleri Ataköy’ün değerini giderek arttırmaktadır. Ataköy bugün 4 muhtarlık tarafından yönetilmektedir. Bunlar: Ataköy 1. Kısım, Ataköy 2-5-6. Kısım, Ataköy 3-4-11. Kısım ve Ataköy 7-8-9-10. Kısım’dır.

Ataköy, Türkiye’de uygulanmış ilk uydu kent projelerinden biridir. 2000 yılı nüfusu 43.136 kişi olarak kaydedilmiştir. Mahallenin posta kodu 34158’dir. Emlak Bankası’na ait bir proje olan Ataköy, bugün 11 kısıma yayılan apartman bloğu tarzındaki yapılarıyla, ortalama bir ilden fazla nüfusu barındıran bir yerleşimdir. İdari olarak eski sınırları içinde yer alan Ataköy, Yunus Emre Kültür Merkezi, Büyükşehir Belediye Konservatuarı, Galleria Alışveriş Merkezi, Ataköy Marina, Atrium AVM gibi kurum ve merkezleri de içinde bulundurur. Bu yazımızda kaynak kullanılmıştır. Bu kaynağı wikipedi.org dan düzenleyerek kullandık.