Avcılar Moto Kurye


Garantili Hızlı Teslimat Avcılar Kurye

Avcılar motorlu kurye şirketi sizlerin yapmış olduğu gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen Avcılar kurye o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Firmamıza verilen kurye siparişinden hemen sonra kuryemiz adresinize ulaşarak gönderiyi fiş karşılığında teslim alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese gidip, imza karşılığında teslimatını yapar. İmza karşılığı teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine hemen iletimi yapılır.

7 gün 24 saat açığız – Tel: 0850 885 1953

Evraklarınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Avcılar çevresindeki kurye, sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu hizmet sayesinde posta, koliniz, evraklarınız garanti altına alınmış olur. Avcılar özel kurye seçeneklerinden, özel günleriniz için kurye çözümleri sunuyoruz. 14 şubat sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel kurye ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır.

Avcılar kurye şubesi açmamızdan bu yana, sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Avcılardaki şirketimizle göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Avcılardan başlayarak başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Avcılar kurye personellerinin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı amaçlamışlardır.

Avcılar’da sanayi tesislerinin gelişmesiyle balıkçılık, bağcılık ve tarım tarihe karışmış, bunların yerini sanayi, ticaret ve rekreasyon (eğlence-dinlenme) tesisleri almıştır. Avcılar’da başta madeni eşya, dokuma, giyim eşyası olmak üzere irili ufaklı 250’den fazla sanayi tesisi faaliyettedir. Buna göre nüfusun %40’ından fazlasını işçiler, %10’unu bölge esnafı ve küçük çapta memur kesimi oluşturmaktadır. İlçede birçok eğitim kurumu vardır. Bu kurumların içinde İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü büyük öneme sahiptir. Kampüste Mühendislik, Veterinerlik, İşletme Fakülteleri, Teknik Bilimler Yüksek Okulu bulunmaktadır.

Avcılar Kurye Firması Neler Yapmaktadır;
Avcılar Motorlu Kurye Hizmeti
Avcılar Arabalı Kombolu Kurye Hizmeti
Avcılar Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Avcılar Ucuz Kurye Hizmeti
Avcılar Express Kurye Hizmeti
Avcılar Yaya Kurye Hizmeti
Avcılar Kurye Hizmeti sağlamaktayız. bizi tercih etmeniz için size teşekkür edebiliriz.