Ayazağa Kurye

Güvenilir Ayazağa Kurye Şirketi

Ayazağa motor kurye olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Ayazağa Kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir.

Bize verdiğiniz siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder. Ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur. Mail veya telefonla bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Güvenilir Ayazağa Kurye Şirketi. Ayazağa Kurye Firmamızın Uygulamaları Ayazağa Motorlu Kurye Hizmeti
Ayazağa Arabalı Kurye Hizmeti
7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
Ayazağa Evrak Gönderimi
Ayazağa Ucuz Kurye Hizmeti
Ayazağa Yaya Kurye Hizmeti
Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
Ayazağa Gece Kurye Hizmeti
Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

16 senedir sizlere sunduğumuz hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Ayazağa içinde kuryeler, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Ayazağa’da kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir.

Ayazağa kurye hizmetimiz akşam 18:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Seri ve güvenli taşımacılık anlayışı sayesinde kuruluş döneminden bugüne kendini kanıtlamış ve istediği yere sizler sayesinde ulaşmıştır. 47 adet motorlu, 7 adet yaya olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca kombo araçlarımız ile de hizmet vermekteyiz. Personellerimiz eğitimli ve uzman kadrosuyla, motorlu kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir.

Ayazağa hakkında Bilgileri
Ayazağa mahallesi adını orta Asya kipçak Türklerinden Eksük oğlu Artuk. Artuk oğlu,Ilgazı.Ilgazı oglu ayaz neslinden Ayaz paşa’nın torunu ,Ayaz Ağa’dan alır. Ayaz ağa İstanbul doğumludur. Semtin 300 yıllık bir geçmişi olduğu bilinir. Ayazağa merkez camisinin de 300 yıl önce yapıldığı bilinmektedir. Ayazağa’nın 3 tarafı ormanla çevrilidir.tek bir girisi ve çıkısı vardir Nufusu 2010 yılı Aralık ayı itibariyle yaklaşık [35.000]’dir[1] ve 3 bölüme ayrılmıştır. Bu bölgeler: Yeşiltepe, Dereboyu ve Merkez’dir. Halkın büyük bölümünü Karadenizli göçmenler oluşturur. Giresun, Samsun, Sinop, Kastamonu, Ordu, Gümüşhane, Trabzon ve Rize’den büyük göç almıştır. Semtin yerlileri varlıklı ailelerden oluşur, bunun nedeni ise 1950’li yıllarda parsellenen bölgelerin, zaman içerisinde çok fazla değerlenmesidir. Herkes dil in ırk ayırmaksızın kurye hizmetini sağlamaktayız. bizimle daima ileriye yönelik projelerinize imza atabilirsiniz.