Bahçeköy Moto Kurye

Bahçeköy Motor Kurye Firması

Bahçeköy kurye hizmetleri  7/24Bahçeköy Motorlu Kurye Hizmeti – Bahçeköy Arabalı Kurye Hizmeti – Bahçeköy Evrak Gönderimi – Bahçeköy Ucuz Moto Kurye Hizmeti – Bahçeköy Yaya Kurye Hizmeti – Bahçeköy Gece Kurye Hizmeti – Bahçeköy Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Bahçeköy kurye şirketi faaliyetleri

Eğitimli ve uzman kadrosuyla, motorlu Bahçeköy kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar. Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, İstanbul içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla varış noktasına ulaştırıyoruz. Bahçeköy kuryenin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Kurye bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini yapar. Cüzdanınızı hiç bir zaman zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Bahçeköy motorlu kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır.

Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Bizi mutlaka denemelisiniz. Her zaman en iyi hizmeti verdiğimizden gerçekten emin olmaktayız.

Bahçeköy’ün kuruluş yılları 1521 yıllarına dayanmaktadır. (1923 yılında yapılan lozan antlaşması gereği Osmanlı döneminde Selanik sancağına bağlı 1924 yılında mübadil olarak gelen müslüman Türkler yerleştirildi. Daha sonra Türkiye’nin değişik illerinden göç aldı. Muhtar İsmet Barlas döneminde halk oylamasıyla referandum yapılarak belediye olmaya hak kazandı. Bahçeköy halkı yıllar boyu orman köylüsü olarak yaşam sürdü. Ormanda çalıştı, orman ürünleri alıp sattı, geçimini bu yolla temin etti, Bu arada bahçecilikle de uğraştılar. Zamanla ve bilhassa köyün göç alması üzerine bahçecilik terk edildi, ticarete yönelme oldu. Bunda köyde Orman Fakültesinin açılması ve öğrenci yurdunun bulunmasının büyük etkisi vardı. 1992 yılında yapılan belediye seçimlerinde Muzaffer Altınsoy ilk belediye başkanı oldu. Belde büyük bir ilçeye bağlıdır. Nüfusu 15 bine yakındır. 2007 ortalamasını kaynak olarak kullandık. İhtmaller doğrultusunda hesaplanarak gidiş yapan Bahçeköy kurye şirketi faaliyetleri ve elemanları gayet naziktir.