Balmumcu Moto Kurye

Balmumcu Kurye Şirketi

Balmumcu motor kurye elemanları eğitimli ve uzman kadrosuyla hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. İç ve dış çalışanlarını seçerken tecrübeli, bilgili ve çevik olmaları en önemli kriter olduğundan dolayı almamız icab eder. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar. Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, Balmumcu kurye Şirketi semt sınırları dışında tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz. Bu uygulamalarımızı mesai saatleri dışında bile sizlere en hızlı şekilde hizmet veren kurum olmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz kadar memnuniyetini gördüğümüz yüzlerce müşterimiz gibi sizlerin de memnuniyeti için kurye firması baz alınarak çalışmaktayız. Daima bir telefon kadar yakınız.

Balmumcu Kurye İsmiyle Yaptıklarımız

Balmumcu Motorlu Kurye Hizmeti | Balmumcu Arabalı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Balmumcu Evrak Gönderimi | Balmumcu Ucuz Kurye Hizmeti | Balmumcu Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Balmumcu Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Özel Olarak VIP Şeklindedir. Balmumcu Kurye İsmiyle Yaptıklarımız listesinden sonra çalışma sistemimiz hakkında ayrıntılar aşağıda yer alıyor.

Evraklarınızı yetiştirmek için zamanla yarışan personellerimizin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Balmumcuda kuryecilik bildiğiniz göndermek veya almak değildir. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Teslimat yapıldıktan hemen sonra size gerekli bilgiler verilir. Bu bilgileri cia bilgileri sanmayın. Çünkü ordan bilgi almaya bizim bile gücümüz yetmez. Fakat yinede bizden çalışmaya devam ederseniz seviniriz. Biliyorsunuz ki müşteri velinimettir. Balmumcu kurye en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bu hizmetimizden memnun kalmazsanız anında para iadesi yapıyoruz.

Balmumcu Semti Hakkında Tarihsel Bilgiler
Beşiktaş’ın mesirelerinden olan çiftlik, meyve bahçeleri ve çavuşüzümü bağlarıyla ünlüydü. Reşat Ekrem Koçu’ya göre, çiftliğe Balmumcu Çiftliği adı verilmesinin nedeni, II. Mahmut döneminde sokak ve bahçelerin mumlarla aydınlatılmaya başlanmasından sonra, burada mum imalatı yapılmasıdır. II. Mahmut’un çok sevdiği ve biraz ilerisindeki Zincirlikuyu Kasrı’na her geldiğinde uğramadan edemediği Balmumcu Çiftliği’nin, hanedan mülklerinden olduğu, İkinci Meşrutiyet’ten sonra Hazine-i Hassa malları Maliye Hazinesi’ne devredilirken de makama bağlı olarak bırakılan “Emlâk-i hakaniye” denilen mülkler grubunda bulunduğu bilinmektedir. II. Abdülhamid zamanında Çiftlik Veliaht Mehmed Reşad Efendi’ye tahsis edilmişti.

II. Meşrutiyet’te V. Mehmed (Reşad) tahta çıktıktan sonra Balmumcu Çiftliği’ni halka mesire olarak açtırdı. I. Dünya Savaşı’na kadar süren dönemde, Balmumcu Çiftliği mesiresine gelen halka çiftliğin meyvelerinden tabla tabla ikram edildiği anlatılır.

1918 yılında Sultan Reşad’ın ölümünden sonra Balmumcu Çiftliği ve Kasrı Seniye Sultan’a verilmiştir. 1923’te köşkte savaşta şehit düşenlerin çocukları için açılan Balmumcu Darüleytamı 1928’de lağvedilmiştir. Daha sonra çiftlik arazisi ve içindeki binalar askeriyeye verilmiş, Balmumcu köşkü 3. Jandarma Tugay Komutanlığı olmuş, köşkün müştemilatına da Jandarma Er Okulu yerleşmiştir. 27 Mayıs 1960’taki askeri harekâttan sonra Balmumcu Kışlası bir süre gözaltı ve tutukevi olarak kullanılmıştır. Seniye Sultan Kasrı ise 20 Nisan 1975’te yanmıştır. Bölgenin çehresinin tümden değişmeye başlaması, Barbaros Bulvarı’nın açılmasından sonraya, 1960’lara rastlar. Bu yıllardan sonra bölgede yoğun yapılaşma başlamıştır. Semt sınırları içinde isteyeceğiniz kurye sizinle bazı sohbetler ettikten sonra yollara düşer. Kaynak olarak Balmumcu motorlu kurye internet sitesi baz alınmıştır. Seferberlikten hemen sonraki döneme denk gelerek tarih verilen Balmumcu kurye elemanları bize küsmüşlerdir.