Beyazıt Motorlu Kurye

Beyazıt Motorlu Kurye Şirketi

Ortalama olarak 1996 senesinden kurulan Beyazıt kurye, taşımacılık sektörünün tüm alanlarında hizmet veren ender kuruluşlardan biridir. Beyazıt içinde şubesi olan kuruluşumuz uzman ve tecrübeli kadrosuyla İstanbul’un tamamına, brokerlik anlaşmaları ile tüm Türkiye’ye yayılmış bir ağ üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimat yapmaktadır. Günlük yoğunlaşan büyük şehirlerde sürekli sorunlu olan trafikte evraklarınızın çok hızlı bir şekilde gideceği bir yerden diğerine ulaştıran bir taşıma sistemdir. Göndereceğinizin evrağın büyüklüğüne göre fiyat verilir ve kurye sektöründe express diye bir kavram vardır bu express kavram evrağınız çok hızlı süre içerisinden gideceği yere ulaşmasını sağlar süre ortalama olarak ise 30 – 60 dakika arasında evrağınızın teslimatı yapılır.

Beyazıt Kurye`nin Uygulamaları

Beyazıt Motorlu Kurye Hizmeti,
Beyazıt Arabalı Kurye Hizmeti,
7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti,
Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti,
Beyazıt Evrak Gönderimi,
Beyazıt Ucuz Kurye Hizmeti,
Beyazıt Yaya Kurye Hizmeti,
Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti,
Beyazıt Gece Kurye Hizmeti,
Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Sürekli Olarak Yapıyoruz.

Firmamız ciddi, kurumsal kurye firmaları her zaman müşteri evrağını önemsemiştir. Her işyerinde ciddi kariyerli firmalarla çalışmak bizim için gurur vericidir. Referanslar bir firma için çok önemlidir, güven olmassa olmazdır, zaten firmamız ile bir kere çalıştığınızda kalitemizin farkına varacaksınız. İnsanlar evinde oturup çayını, kahvesini içerken bir telefonla KURYE 30 dakika içerisinde kapınıza gelip evrak veya gönderinizi teslim alır ve araya hiçbir evrak sıkıştırmadan aynı kurye ile en hızlı bir şekilde teslimat sağlanır ve bu sayede müşterinin memnuniyeti ve müşterinin en hızlı bir şekilde işlerinin halledilmesi hem müşterinin hemde kuryenin önemli ölçüde zamandan tasarruf etmesini sağlar.

Genel amacımız, yurt dışında ve yurt içinde edindiğimiz tecrübe ile profesyonel firmalara mailing projelerinde daha efektif bir şekilde kaliteli iş gücümüzle hızlı, güvenilir, elit bir hizmet vermektir ve hizmet verdiğimiz her alanda daima en iyi olmaktır.

Beyazıt semtinin idari sınırlarına bakıldığında Mercan, Tayahatun, Mollafenari,, Mimar Hayrettin, Mimar Kemalettin, Balabanağa ve Süleymaniye mahalleleri ile komşudur.ti olarak bilinirdi. Bizler Beyazıt içindeki motorlu kurye sektörünün anlamını tamamiyle değiştirdik. Beyazıt semtinde sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Postanız ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bizi denemelisiniz. Saygılarımla.