Bostanci Kurye

Bostancı motorlu kurye şirketini kullanmanız, çalıştığınız yerdeki sıkıntıları azaltır. Bostancı kurye Hizmetleri ile çalıştığınız mıntıka sıkıntıdaysa nedeni artık sorunların çözülemeyecek hale gelmesidir. Özelikle kurye mansuplarından kaynaklı olayların da ülkemiz yoğun trafik nedeniyle çeşitli sıkıntılar yaşamaktadır. Bu sıkıntıların en başında başka bir adrese yolladığınız evraklar, eşyalar gibi gerekli ürünlerin zamanında yetişmemesi gelmektedir. Bu tür sorunlar genelde sizlerin iş hayatlarında en sık karşılaştığınız sorunlar konumundadır. Aslında bunun çözümü bellidir.

Direk olarak sizlerde Bostancı içindeki kurye ekibimiz ile temas kurarak vaktinde yetişmesini istediğiniz tüm değerli eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız sizlerin tercihi ile de gerekli tüm çalışmaları profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Uzman olan okumamış cahil nitelikli ama kendini fazlasıyla geliştirmiş amelelerimizn üstün zekaları sayesinde göndermek istediğiniz her şeyi zamana uygun olarak ayarlarız.

Bostancı Kurye Olarak Uygulamalarımız Alttadır

  • Bostancı Motorlu Kurye Hizmeti
  • Bostancı Arabalı Kurye Hizmeti
  • 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  • Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  • Bostancı Evrak Gönderimi
  • Bostancı Ucuz Kurye Hizmeti
  • Bostancı Yaya Kurye Hizmeti
  • Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  • Bostancı Gece Kurye Hizmeti
  • Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Bostancı Kurye Olarak Uygulamalarımız Alttadır; Son zamanlarda bu sektörde birçok firma hizmet vermektedir. Ama hiçbiri ekibimiz kadar sizlere kaliteli ve hızlı hizmet sunamaz. Çünkü bizim temel anlayışımız müşterilerimize daima üst seviyede bir hizmet vererek memnun olmalarını sağlamaktır. Hızlı ve güvenilir kuryecilik hizmeti ile firmamız adeta göz doldurmaktadır. Birçok seçeneği sizlere sunan firmamız en uygun kurye hizmet fiyatını da sunmaktadır. Artık istediğiniz zaman ürünlerinizin bir yere ulaşmasını bizim firmamız ile sağlayabileceksiniz. Bu imkanları bize verdiğinizden dolayı elemanlarımız büyük bir mutluluk duyacaktır. Bunun dışında bostancı kurye şirketimiz ile temas kurarak ürünlerinizi teslime etmeye ekibimizi çağırabilirsiniz. Burada en önemli husus bizim ile temas kurmaktır. Gönderceğiniz her ne varsa bizim firmamızdan yollayacağınıza için asla pişmanlık duymazsınız.

Bostancı kurye bölgesi ve yakın çevre semtlerden çıkacak olan motorlu kurye kayıtları çok kısa sürede masanızın üzerinden teslim alınıp aynı çalışanımız ile araya hiçbir evrak sıkıştırmaksızın hızlı ve güvenli bir şekilde alıcı adrese teslimatın gerçekleştirilmesidir. Sekreterlerimize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Bunun için sadece bir telefon uzaklığındayız. Unutmayın ki telefonlar artık eskisine göre daha ucuzdur. Aramaktan çekinmeyin. Direk olarak sizlerde bostancı kurye ekibimiz ile temas kurarak vaktinde yetişmesini istediğiniz tüm değerli eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız sizlerin tercihi ile de gerekli tüm çalışmaları profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Teknolojik faaliyetlerimizide eklersek çok daha uzmanca işleri çevirmekten geri kalmıyoruz.

Bostancı Hakkında Bilmedikleriniz
Bostancı mahallesi eski bir tarihi ilçeye ait olan bir semttir. Kadıköy’ün en doğudaki mahallesidir. Sahilden yukarı doğru 2,5 kilometre uzanır. Batıda Suadiye ile, doğuda Maltepe ilçesine bağlı olan Altıntepe ile komşudur. Osmanlı Döneminde İstanbul’un doğu sınırıdır ve bostancıbaşılar Bostancıbaşı Köprüsünde kente girenleri kontrol etmektedirler. Ulaşım olarak en merkezi noktalardan bir tanesidir. Deniz otobüsü ve vapur seferleri, her ekspresin durduğu Bostancı Tren İstasyonu ve Kadıköy-Kartal Metrosu Bostancı İstasyonu bulunmaktadır. 1930’lardan beri bu mahalleyi İETT’nin “4” adlı ring hattı Kadıköy’e bağlar. Taksim ve Kadıköy dolmuşlarının kalkış noktasıdır. Aynı şekilde Mecidiyeköy/Taksim ve Ümraniye otobüsleri de buradan kalkmaktadır. Zamanında yazlık sayfiye yeri olarak kullanılmıştır. Çatalçeşme, II. Mahmut Çeşmesi, Cavit Paşa Köşkü, Bostancı İskelesi ve Tren İstasyonu gibi tarihi eserlere sahiptir. Bu yazdıklarımızı okuduktan sonra semtin genel olarak doğal güzelliklere sahip olduğunu bileceksiniz.

Bostancı semti sınırları içinde olan kuryelerimiz genel olarak kurye land iştiraki olarak kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli kuryecilik felsefesi tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet etmektedir. Firmamız motorize eğitimli ve deneyimli kadrosuyla kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Bunun içinde Bostancı kurye şirketi olarak gurur duyuyoruz.