Cerrahpaşa Moto Kurye

Cerrahpaşa Kurye Hizmetleri

Cerrahpaşa kurye hizmetleri olarak, semtin içinde ve dışında olmak üzere dağıtım kuryecilik hizmeti vermektedir. Sigortalı olan seri ve güvenli taşımacılık anlayışı sayesinde kuruluş döneminden bugüne kendini kanıtlamış ve istediği yere sizler sayesinde ulaşmıştır. 54 adet motorlu, 8 adet yaya kuryeland olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca kombo araçlarımızla da taşımacılık hizmetini size sağlamaktayız. Eğitimli ve uzman kadrosuyla, dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir.

Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz hijyenik kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son teknolojimizle hizmeti uyguluyoruz. Hizmetlerimizdeki tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, Cerrahpaşa içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla, vizyon kalitemizle, müşteri bilinciyle yaşam savaşarına olan katkımızı bilirler.

Cerrahpaşa Kurye Hizmeti Yapılacaklar

Cerrahpaşa Motorlu Kurye Hizmeti – Cerrahpaşa Arabalı Kurye Hizmeti – 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti – Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti – Cerrahpaşa Evrak Gönderimi – Cerrahpaşa Ucuz Kurye Hizmeti – Cerrahpaşa Yaya Kurye Hizmeti – Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti – Cerrahpaşa Gece Kurye Hizmeti – Gidiş Dönüş Cerrahpaşa Kurye Hizmeti Yapılacaklar…

Bizi aradıktan sonra kuryelerimizle göndereceğiniz evrağın büyüklüğüne göre teslimat süreleri değişebilir. Bizim sektöründe express diye söylenen bir kavram vardır, söylediğimiz bu express kavramı gönderinin çok hızlı birşekilde gideceği yere ulaşmasını sağlayarak, süre ortalama olarak ise 30 ile 60 dakika arasında yetiştirilir. İlk öncelikle gönderinin gideceği yere dair bilgilerini verilir, daha sonra verdiğiniz bilgiler firmamızın muhasebe bölümüne iletilir.

Kurye operasyon merkezi ise, Cerrahpaşa’ya en yakın olan kuryelerimizden bir tanesini size yönlendirir, hemen ardından kurye gönderinizi masanızdan teslim alır. İsteğinize özel olan gönderiyi gideceği yere teslimatı yapar ve müşteriye teslimat hakkında bilgi verilir. Cerrahpaşa içindeki kurye teslimatlarımızı size özel indirimli kampanyalarımız dahilindedir.  Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Posta emtia eşya koli paketlerinizi göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Bu güven kaynağı yapmış olduğumuz sigortadan kaynaklanmaktadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Zaman sizin için değerliyse kuryeler içinde değerlidir. çünkü zamana göre para kazanıyorlar.

Cerrahpaşa Hakkındaki Genel Bilgiler
Adını Cerrah Mehmet Paşa ‘dan almaktadır. Semtin Türkiye çapından bilinirliğini en çok arttıran unsur Cerrahpaşa Tıp Fakültesi sağlamaktadır. Birçok tıbbi teknolojik yeniliği ülkeye getirmesiyle bilinen bir okuldur. Ayrıca okulun eğitim adına iki bölümü vardır. Birincisi İngilizce Tıp ikincisi ise Türkçe Tıptır. İngilizce Tıp bölümü (devlet üniversiteleri arasında) tüm tıp fakülteleri arasında iki senedir birinci gelmektedir. Ayrıca fakülte en çok spesifik bilim dalı bulunduran tıp fakültesidir. Üniversite senato sırası 9, akademik rengi bordodur. Bizim Cerrahpaşa içindeki kurye olduğumuzun kanıtı ise bordo renkli şapka kullanmamızdan kaynaklanıyor.