Dilovası Moto Kurye

Dilovası Moto Kurye Şirketi

Kocaeli’ nin ve İstanbul ile sanayi bakımından birbirine bağlı ve ayrılmaz bütün olan ilçesi Dilovası, Motorlu Kurye ile tamamen birbirlerine bağlanacaktır. Bu sayede acil evrak, acil gönderi,yedek parça sanayi ve lojistik alandaki kurye gönderimleri bir telefon kadar uzağınızdaki firmamız ile sağlanmaktadır. İstanbul geneline ve şehirlerarasına sunulan bu hizmet Kocaeli’ nin sanayi ve lojistik alanında öne çıkmış olup; İstanbul Kocaeli arası hızlı hizmet vermekteyiz.

Dilovası Kocaeli’ nin bir ilçesidir. Yalnız İstanbul ile yakınlığı neredeyse İzmit ile eşdeğer seviyededir. Bu nedenle sektörel bazlı olarak düşünecek olduğumuzda Derince motorlu kurye hizmetleri kapsamında müşterilerine özel taşımacılık ve kurye hizmetini sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Motosikletli kurye hizmeti hızı veya acil gün içerisinde iletilmesi gereken evrakların dökümanların ilaçların ve belgelerin taşınmasında ya da özel amaçlı olarak paketlerin iletilmesinde adrese teslim hizmetini gerçekleştirmek için bir araç olarak kullanılmaktadır. Sizler de motorlu kurye alanında gönderilerinizi İnci Kurye firmamız üzerinden İstanbul Kocaeli arası özel paketlerinizi yakın illere ve ilçelere yönlendirebilirsiniz. Acil evrak gönderiminde konuma göre en yakın kuryeyi yönlendiriyoruz müşterilerimizi yormadan motosikletli ve arabalı kurye çözümleri sunmaya çalışan firmamız İnci Kurye sayesinde evraklarınız dilediğiniz zaman hızlı şekilde alınır ve telimat adresine dogru çıkar. Hem daha hızlı hem de daha güvenilir olarak hizmetlerimizden yararlanmanız isteriz.

Kurye hizmetleri çeşitli araçlar ile sağlanan özel ürünlerin gönderim işlemidir. Bu araçlar İstanbul trafiği göz önünde bulundurulduğumuz zaman genellikle motosiklettir ve eletrikli bisiklet Çünkü motosiklet sayesinde İstanbul trafiğinde takılı kalmadan hızlı ilerleyebilmek oldukça önemli güzel hızlı pratik uygun net çözüm. Kurye hizmetlerini en kapsamlı şekilde müşterilerimizin ayağına kadar getiren firmamız Dilovası Motorlu Kurye Şirketi  sağlamaktadır.

İnci Kuye İstanbul İçi ve şehirlerarası

Dilovası Kocaeli’ nin bir ilçesi olmasına rağmen aynı zamanda İstanbul’ a da en yakın ilçedir. Bu sayede özellikle sektörel amaçlı iş için kullanılan kurye hizmetlerini hem Kocaeli’ nin yakın ilçelerinde sağlamakta hem de İstanbul’ un Asya ve Avrupa yakasına sağlamaktadır. Dilovası motorlu kurye genellikle evrak ve özel gönderim paketleri olmaktadır. Ayrıca şirketler kurye hizmetini diledikleri süre zamanına kadar kiralayabilme hakkına da sahiptir. Özellikle büyük firmaların hem personel çalıştırma hem de motosiklet alması ve bu araçların bakım ücretlerini daha uygun getirmenin en kolay yolu firmamızdan moto kurye hizmeti kiralamaktır. Bu sayede ekstra masrafa gerek olmadan ve çeşitli prosedür iş yükünü de getirmeden taşımacılık ve adrese teslimat işleminde bizlere güvenebilirsiniz.

İnci Kurye ile çalışan tüm İstanbul ve Dilovası’nda hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri            : 30-60 dk arasında teslim edilir.