Esenler Moto Kurye

En Hızlı Esenler Motorlu Kurye Şirketi

Siz değerli Esenler kurye müşterileri için önemli veya özel gönderimleriniz için en güvenilir ve en hızlı şekilde bu işi yapan express kurye sistemi artık hayatınız da. Diğer sıradan kuryelere göre daha çabuk bir şekilde ulaşım yapan express kuryeler, özel durumlarda sadece sizin gönderinize yoğunlaşarak başka hiçbir gönderi almadan da çalışabilir. Esenlerde bu hizmeti sağlayan Esenler express kuryelerden sadece bir tanesidir. Esenlerde kuryenin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmayacaktır. Kesinlikle garantisini veriyoruz.

Bunların yanında postam kolim ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş firmamız ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir.

Esenler yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Esenler Kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı amaçlamışlardır. Esenler içindeki kuryelerden yararlanmanız ve en iyi şekilde sonuç almanız mevcuttur.

Müşteri temsilcilerimiz tarafından alınan kayıtlar sistem üzerinden operasyon birimlerine gönderilip, gerekli adresler alım bölgesindeki kuryemize iletilip yapılan ön hazırlık aşamasından sonra teslimatlarınızın son evresine kadar takip edilir ve siz müşterimize gereken bilgi yani kime teslim edildiği iletilir.

Genel olarak hizmetlerimiz;
Esenler Motorlu Kurye Hizmeti – Esenler Arabalı Kurye Hizmeti – Esenler Acil Hızlı Kurye Hizmeti – Esenler Ucuz Bütçenize Uygun Kurye Hizmeti – Esenler Express Kurye Hizmeti – Esenler Yaya Kurye Hizmeti – Esenler Gece 24 Saat Açık Kurye Hizmeti – Esenler Acil İlaç Hizmetini Reçeteli Olarak Yapmaktayız.

Esenler hakkında kısa bilgi:
Esenler, 18 mahalleden oluşmaktadır ve yüzölçümü toplam 5.227 hektardır. Esenler, çevresindeki ilçelerden farklı olarak, sanayi merkezi olmaktan çok bir yerleşim merkezi özelliğindedir. Esenler’i Davutpaşa yoluna bağlayan Ayazma yolu üzerindeki su kontrol kuyuları, şimdi Belediye oto Garajı olarak kullanılan Üçyüzlü, Ayazma Çeşmesi, Su Terazisi ve garaj içinde yıkık vaziyette olan Kilise güzel bir mimari örnek olarak karşımıza çıkar.

İstanbul surlarının yıkılmasından sonra bu bölge toprakları askeri bakımdan önem kazanmıştır. İlçe Tarihinin İstanbul Tarihi içinde mütalaa edilmesi gerekir. İlçe tarihi eser bakımından zengin sayılmaz. Bizans ve Osmanlı dönemine ait çeşme, su kemeri, su terazisi ve sebil günümüze ulaşan tarihi yapılardır. Bu eserlerin de kitabeleri tahrip edildiği için yapım tarihleri hakkında bilgi vermek mümkün değildir. Bizim Esenler için kurye şirketi olmamızın ayrı bir nedeni vardır.