Esentepe Moto Kurye

Esentepe Motorlu Kurye Hizmetleri
Şirket Telefonu: 0212 270 40 00 – Daima Hızımıza Güvenebilirsiniz

Esentepe kurye ismiyle sizlere deneyimli personellerimizin sunduğu dağıtım hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde vermekteyiz. Emtia, zarf, paketlerinizi birkaç saat içinde metropol şehrimizin tüm semtlerine ulaştırır.  Gönderilerinizin en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlar. Bu gönderi için firmamızın size sunduğu ekspres hizmeti seçeneği vardır. Esentepede kurye çalışanlarının sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz her zaman yapılır. Bunun yanında ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş firmamız, göndereceğiniz yada aldıracağınız tüm tüm evrak koli paket veya değerli eşyalarınız sigortalı biçimde güven altındadır.

Esentepe Kurye Olarak Branşlarımız

  • Esentepe Motorlu Kurye Hizmeti
  • Esentepe Arabalı Kurye Hizmeti
  • 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  • Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  • Esentepe Evrak Gönderimi
  • Esentepe Ucuz Kurye Hizmeti
  • Esentepe Yaya Kurye Hizmeti
  • Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  • Esentepe Gece Kurye Hizmeti
  • Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Değişik bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz evraklarınızı zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Esentepe kurye sekreterlerinin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Kişisel, kurumsal olan müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli amaçlarımızdandır. Binamızın yenilemek için elimizden geleni yapmakla kalmayıp, teknolojik ürünleride yakından takip eden firmamız bir kuryeland iştiraki ile hizmetini sürdürmektedir. Kuryelerimize ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz şekilde hizmet vermektedir. Bu güne kadar memnuniyetini gördüğümüz yüzlerce müşterimiz gibi sizlerin de memnuniyeti için çalışmaktayız. Acele postacılık sektöründe çığır açan amele diye hitap edilen işçilerimiz güveninizi kazanmak için yollarda beklemektedir. Mesai saatleri dışında bile nöbetçi tutuyoruz.

Esentepe Neresidir?
1960’larda emekli subaylar ve gazeteciler için yapılan sitelerin çekirdeğini oluşturduğu semt, 1960 yılının sonrası yapılaşması içinde düzenli bir şekilde oluşmuştur. Alışveriş merkezleri, HSBC ve Denizbank genel müdürlükleri, Tekfen Tower gibi önemli yerler Esentepe Mahallesi sınırları içindedir. Çocuk parklarının fazla olduğu nezih bir semttir. En hareketli caddelerinden Büyükdere Caddesinin önemli bir bölümü bu mahalle içinden geçer. Mahalle sınırları içinde bulunan İETT garajı, Metrobüs durağı ve onlarca otobüs durağı ile ulaşım rahatlığı üst düzeydedir. Çocuk parklarının fazla olduğu nezih bir semttir. Bizde Esentepe mahallesine yerleşmiş olan bir kurye çalışanlarıyız. Bizi tercih etmek sizin ayrıcalığınız olacaktır.