Esenyurt Moto Kurye

Esenyurt Hızlı Motor Kurye Hizmetleri

İstanbul’un önemli bölgelerinden biri olarak gördüğümüz Esenyurt, özellikle son yıllarda hızlı değişimden payını alarak, devasa bir ilçe haline geldi. Bölgede her alanda olduğu gibi dünya ile yarışan bir konumun gerçekleşmesi, Esenyurt kurye hizmetlerinin de bölge sakinlerine yine dünya ölçeğinde yansımasına olanak sağladı. İnci Kurye Hizmetleri olarak, 1996 yılında başladığımız yolculuğumuzda, bu son yılların gözde yerleşim ve ticaret merkezi olan bölgeyi de dahil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Deneyimli firma ayrıcalığını, hızlı ve güvenli teslimat ile buluşturan şirketimiz, ilçede lider konumu ile faaliyetlerine kurumsal ilkeleri çerçevesinde geçmişte olduğu gibi bugünde devam ederken,başarılarını da her geçen gün yineleyerek çalışmalarını sürdürüyor. Hızlı, güvenli teslimatın yanı sıra kaliteli hizmetini de her müşterisine ayrıcalık sunarak gerçekleştiren şirketimiz, motorlu kurye hizmetine ilave olarak, arabalı taşımacılık, nöbetçi kurye hizmeti, yay kurye ve acil ilaç hizmeti ile de farkını gösteriyor.

7 gün tam hizmet kalitesiyle 0850 885 1953

Esenyurt kurye olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez.

Esenyurt hakkında Bilgiler;
Esenyurt ilçesinde 13 sağlık ocağı 1 devlet hastanesi 1 kızılay hastanesi (kızılay hastanesi devlet hastanesi ek binası haline getirilmiştir) ve 1.000.000. m² şehir parkı bulunmaktadır. İlçede güvenlik 1 haziran 2009 itibariyle polis teşkilatına geçmiştir. Emniyet müdürlüğü binası hazırlanmıştır. Esenyurt’un yüzölçümü 2.770 hektardır ve 1989 yılında belediye olma niteliği kazanmıştır. Belediye teşkilatının kurulmasıyla bölgede bir hizmet atağı başlatılmıştır. Nüfusun önemli bir kısmı Ardahan, Kars, başta olmak üzere Ağrı , Erzurum ve Artvin illerinden yoğun göç almıştır.

Esenyurt Tarihçesi;
19. yüzyılın başlarında Ekrem Ömer Paşa’ya ait çiftlik toprağında kurulan yerleşme, buranın hissedarlarından olan Eşkinozgillerden Eşkinoz adını almıştır. 1967’de de yerleşimin adı Esenyurt olarak değiştirilmiştir. Eşkinoz Çiftliği’nde çalışanların oluşturduğu yerli halka 1920-1938 yıllarında Romanya ve Bulgaristan’dan göçenlerin katılımı ve son yıllarda iç ve dış göçlerle (Bulgaristan, Almanya, Kars, ,Ardahan v.s.) gelen nüfus, etnik yapının bugünkü halini almasını sağlamıştır. Bazı sitelerden alınan bilgilerle Esenyurt kurye siteleri derlenmiştir.