Etiler Moto Kurye

24 Saat Açık Etiler Kurye Şirketi

24 Saat Açık Etiler Motorlu Kurye Şirketi ismi ile sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş, kuryelerimizle göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Etiler yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve haberci hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir.

Bölgede bulunan etiler kurye binamızın habercilerinin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir işçileriyle, onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Etiler büyük bir belediyeye bağlı bir mahallesidir. Gelir düzeyi yüksek ve ünlü kişilerin tercih ettiği bir mahalledir. Etiler deyince ilk akla gelen Akmerkez avm dir.

Etiler kurye hizmetlerimiz

Etiler kurye hizmetlerimiz içindeki kalifiye portföyünde bulunan ulak sektöründe hizmet veren şirket olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Bize verdiğiniz siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder. Ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur. Etiler ekspres diye bilinen acil olan işçilerimiz, evrağınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Girerse bile işini anında bitiririz.

Bu sayede gönderiniz, İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Özel günleriniz için kurye çözümleri sunuyoruz. Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel Etiler kurye ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Çiçekçiler, hediyelik eşya satan mağazalar tarafından tercih edilen bu sistem, aynı zamanda sevdiklerine güzel suprizler yapmak isteyen herkes için özel geçerlidir. Gerek şehir içi gerekse şehir dışına kurye hizmeti verilmektedir. Gece ulak hizmetimiz akşam 18:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 18:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 5 katıdır. 21:30 dan sonra verilecek siparişin bilgilerine göre maliyeti operasyon tarafından belirlenir. Sonra masanıza teklif şeklinde yollanır.

Nisbetiye Caddesi’nin iki yanında ve evlerinin arkasında, bir de Küçükbebek sırtlarındaki eski Nisbetiye Kasrı’nın bulunduğu Çamlık’ta özel kişiler ve kooperatiflerce çok katlı ve çok daireli apartmanlar kurulmaya başlandı. 1960 sonlarına gelindiğinde, Nisbetiye Caddesi’nin bittiği kesiminden başlayarak iki yanı, güneyde Arnavutköy dere vadisine doğru Petrol Sitesi, SSK evleri vb sitelerle, kuzey kesimi ise Etiler’e doğru o dönemin gökdelenleri sayılabilecek 10-12 katlı lüks apartmanlarla dolmaktaydı. Aynı dönemde Etiler semti, kuzeye ve doğuya doğru yeni evler, apartmanlar ve sitelerle gelişiyordu. Etiler’in kendisine eklenen yeni konut bölgeleriyle, Levent’ten Hisarüstü’ne kadar dört yönde aralıksız uzanan yoğun bir yerleşme bölgesi halini alması, 1970’lerin ortalarından sonra oldu ve semt 1980-1990 arasında bugünkü haline geldi. Boğaziçi sırtlarının merkeze en yakınlarından birinin üstündeki Etiler ve çevre yerleşmeleri 1980’lerde önce orta-üst ve üst gelir katmanlarının rağbet ettiği, seçkin sayılan bir konut bölgesi halinde gelişirken 1980 sonlarında, İstanbul’un gece hayatının önemli merkezlerini, lüks restoranları, şık dükkânları ve mağazaları barındıran bir semt haline geldi. Etilerdeki müşterilerimiz kesinlikle parasal problemler çıkarmamaktadır. Bu yüzden Etiler kurye elemanları bu semti çok seviyor.