Fenebahçe Kurye

Fenerbahçe Kurye Şirketi 

Fenerbahçe motorlu kurye çalışanlarının size özel sunduğu hizmetler arasında gün içi ve acil olarak nitelendirilen şekilde gönderi şeklimiz mevcuttur. Ekspres kurye çok acil evrak yada hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken evrakların teslimatını kapsar, tüm gönderileriniz bu seçeneğimizde 30 ile 60 dakika arasında kapınıza teslim edilir. Gün içi yapılan kurye teslimatı ise günün sonunda yada günün sonuna doğru yapılan en ekonomik kurye gönderi seçeneğimizdir.

Fenerbahçe`de olan firmamızın sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi hiç bir şekilde zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş, Fenerbahçe kurye Şirketi ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Fenerbahçe semtinden çok acil olan gönderilerinizin mesafeye göre gideceği yere en hızlı şekilde ulaşmasının sağlandığı gönderim seçeneğidir. Bu seçenek sayesinde postalarınızın gidişi neredeyse ışık hızındadır.


Fenerbahçe Kurye İsmiyle Yaptıklarımız

Fenerbahçe Motorlu Kurye Hizmeti | Fenerbahçe Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Fenerbahçe Evrak Gönderimi | Fenerbahçe Ucuz Kurye Hizmeti | Fenerbahçe Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Fenerbahçe Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Özel Olarak Uygulanır. Bu çalışmaların hepsi Fenerbahçe Kurye İsmiyle Yaptıklarımız arasındadır.

Çeşitli zamanlarda belirlenmiş rutin sürelerde teslim olması gereken gönderileriniz için verdiğimiz hizmet seçeneğimizdir. Fenerbahçe`den göndermek veya Fenerbahçe`ye getirtmek istediğiniz gönderimleriniz gün içersinde uzman ekiplerimizce mesai saatleri içinde teslim edilmektedir. Bu teslimatlar indirimli olmaktadır. Gönderileriniz çok fazla ve maliyeti sizi düşündürüyorsa kurye tutmak sizin maliyetlerinizin çok altına çalışabilirsiniz. Sadece size hizmet eden bir kuryeniz olur. Aylık, 6 aylık, yıllık kurye siparişi hizmetlerimiz mevcuttur. Kapınızın önünde bekleyen ve sizin için çalışan bir kadrolu personel gibidir. Her zaman çağırdığınızda yanınızda olan kuryelerinize özel bazı kampanyalar düzenlediğimizden dolayı firmamızı arayarak bilgi edinebilirsiniz. Sizin veya göndermek istediğiniz emtianın (zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye vs nerede olduğu hiç önemli değil sadece firmamızı aramanız yeterlidir. İstenilen adrese en yakın moto kurye yönlendirilerek gönderinizin alınıp teslim edilme işlemi gerçekleştirilir.

Bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Tarafımıza siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder. Hemen ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur. Bu bilgiyi sadece sizinle paylaşırız. Başka kimse ile paylaşmıyoruz.

Fenerbahçe hakkında Tarihsel Bilgiler
Fenerbahçe, İstanbul’un Anadolu yakasında, Marmara Denizi kıyısında kalan tarihi semttir. Fenerbahçe Spor Kulübü adını bu semtten almıştır. Fenerbahçe, Marmara Denizi’ne doğu-batı yönlerinde uzanan bir yarımadadır. Yarımadanın batısı, kuzeyinde Kalamış, güneyinde Fenerbahçe koyları olmak üzere bir berzahla karaya bağlanan ve batı ucunda fenerin yer aldığı bir diğer küçük yarımada şeklindedir. Bu yarımadanın güneybatısındaki burun Fenerbahçe köyü Burnu; Fenerbahçe Koyu’nun doğusunda kalan ve Fenerbahçe Koyu ile Dalyan Koyu’nu birbirinden ayıran burun ise Laz Burnu adını alır. Tarihi çekirdeği bugünkü Fenerbahçe Feneri’nin ve çeşitli spor kulüpleri ile Yelken Kulübü tesislerinin bulunduğu küçük yarımada üzerinde olan semt, günümüzde kuzeybatı sahili boyunca uzanan Kalamış’ı ve güneydoğudaki Dalyan Koyu çevresindeki Dalyan’ı da kapsayan bir yerleşme olarak düşünülmelidir. Fakat fazla düşünmekte size zarar verip hasta edebilir. Ona göre düşünmeniz tavsiyemdir.

Fenerbahçe Spor Kulübü, 1907 yılında Nurizade Ziya Bey, Ayetullah Bey ve Necip Bey tarafından Fenerbahçe mahallesinde kurulan spor kulübüdür. Renkleri sarı ve laciverttir. Profesyonel futbol takımı, Türk futbol tarihinin ilk uluslararası başarısı olan Balkan Kupası’nı (1966-67) kazanmıştır. Kupa Galipleri Kupası’nda (1964) çeyrek final oynamış, 2008 yılında ise UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek finaline kadar yükselmiştir. Ayrıca 2012-2013 sezonunda UEFA Avrupa Ligi’nde yarı finale çıkmıştır. U-15 takımı 2011 yılında Avrupa şampiyonu olmuştur. Biz bile Fenerbahçe kurye ekibine yakışır teslimatlar yapıyorsak, tercih etmeniz çok doğal olacaktır.