Fındıkzade Kurye

Fındıkzade Kurye Hizmetleri

Fındıkzade motorlu kurye ünvanını aldıktan sonra, Fındıkzade kurye normal postacılık ve acil gönderi şekli olarak 2 değişik gönderi şekilli durumuna göre değişmekte olup normal gönderileriniz 180 dakika içinde acil gönderileriniz ise en fazla 60 dakika gibi kısa sürede teslim edilir, normal gönderi indirimli olup acil gönderileriniz normal fiyatın 2 katı kadardır, kurye firmamıza kayıt verdikten 15 dakika içinde gönderileriniz sizlerden alınır ve operatörün yönlendirmesine göre devam eder, bu zaman içinde başka bir gönderi yoksa elemanımız gideceği adrese göre hareket eder, eğer gönderiniz acil ise hiç bir adrese uğramadan direk devam ederek teslimatını yapar. Bizi aramanız menfaatinizi kapsar.

Fındıkzade Kurye Hizmeti Yapılacaklar

– Fındıkzade Motorlu Kurye Hizmeti
– Fındıkzade Arabalı Kurye Hizmeti
– 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
– Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
– Fındıkzade Evrak Gönderimi
– Fındıkzade Ucuz Kurye Hizmeti
– Fındıkzade Yaya Kurye Hizmeti
– Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
– Fındıkzade Gece Kurye Hizmeti
– Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Fındıkzade`den her semte sınırsız hizmet ile gece – gündüz hizmet vermekteyiz. Metropol kentimizin içinde istediğiniz adresde gönderileriniz teslim alınarak gideceği yere kadar teslim edilir, uzman kadromuz ile zaman kaybemeden anında teslim edilerek teslim bilgisi sizlere ister mail ister telefon ile bildirilir. İstanbulun artan trafiğinde sizleri bu sorundan kurtararak sizin işiniz bizim işimiz gibi gördüğümüzden sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Dakik şekilde evraklarınızı teslim etmeyi vizyonumuzun ilk şartı haline getirdik.

Motorcuların taşıyamayacağı boyutlardaki yada hassas gönderilerinizin otomobil ile taşınması hizmetidir. Gönderileriniz arabalı kuryemiz ile güvenli şekilde teslim edilir. Teslim ederken mutlaka isim ve imza alıp sizi haberdar ederiz. Şirketimizin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. İşinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Fındıkzade Kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Müşteri memnuniyetini sağlamak ekmek parası için önemli bir kriterdir. Fındıkzade birkaç büyük ilçe ve semtin arasında şehrin sur içine girmek için kullanılan iki ana arteri olan Millet Caddesi (yeni adıyla Turgut Özal Caddesi) ile Vatan Caddesi’ni birleştiren semtidir. Şehrin üç büyük hastanesine yakınlığı ve burada bulunan poliklinikler ile şehrin sağlıkla ilgili en önemli semtlerinden biridir. Haseki, Yusufpaşa ve Çapa semtlerine komşudur. Bizde bu civarlarda olan yüksek nitelikli fındıkzade kurye mesleğini icra eden kurumsallıktan yoksun kişileriz.