Firuzköy Kurye

Garantili Firuzköy Kurye Şirketi
Firuzköy motorlu kurye şirketi olarak hizmet veren kuryeland hizmetleri, siz değerli Firüzköy kurye semti mensuplarına özel firmaları ve semt sakinlerinin her türlü araçlı yaya kurye, exspres kurye, toplu dağıtım, cari abonelik, pullu abonelik, gibi tüm motorize olan kurye, araçsız gariban kurye işlerinizde bizi arayarak randevu alıp bizim firmamızın deneyimli profesyonel kadrosundan tüm hizmeti isteyebilirsiniz. Özellikle gün içerisinde sürekli bu bölgede hazır hızlı profesyonel kurye bulundurmaktayız. Şirketimiz en iyi hizmeti veren lider konumundadır.


Firuzköy Semtinde hizmetlerimiz
– Firuzköy Motorlu Kurye Hizmeti
– Firuzköy Arabalı Kurye Hizmeti
– 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
– Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
– Firuzköy Evrak Gönderimi
– Firuzköy Ucuz Kurye Hizmeti
– Firuzköy Yaya Kurye Hizmeti
– Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
– Firuzköy Gece Kurye Hizmeti
– Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Eğitimli ve uzman kadrosuyla, motorlu kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak firuzköy semtinde hizmetlerimiz benimsemiştir. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar. Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, tüm posta eşyalarınızı göndermeye yönelik çalışmalarımızı karşılamakla hizmetinizdeyiz. Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla varış noktasına ulaştırıyoruz. İhtiyacınız olduğunda bizi aramanız yeterlidir.

Firuzköy kurye mahallesinin ilk çağlarda Dorlar tarafından kurulan Byzantion şehrine bağlı bir balıkçı köyü olduğu sanılıyor. Yeni yapılan kazılarda Firüzköyün göl ucunda antik bir fener kalıntısı bulunması, bu savı doğrular niteliktedir. Sırasıyla Romalılar Bizans ve son olarak da Osmanlılar bölgede hakimiyet sürdürmüşlerdir. Yıllar içinde Firüzköy geleneğini ve kültürel yapısını korumuş istanbula 30 km mesafede olmasına karşın temiz havası yeşil doğası ile İstanbulun en önemli kır alanlarının başında gelmiştir. Yayla Bayramı, Üzüm Bayramı ve hıdırellez şenlikleri gibi kültürel aktiviteler uzun yıllar yaşatılmıştır. 1980’li yıllara gelindiğinde Anadolu’dan şehre göç hızlanmış ve nüfus patlaması yaşanmıştır. Bizde bu nüfusun inde yer alarak süper bir kurye şirketi kurduk. Herkes işlerinde kolaylık, bizi aramanızda yardımcı olmamız dileklerimizle.