Florya Moto Kurye

24 Saat Hizmet Florya Kurye Şirketi

Florya moto elemanları, bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini yapmaktadır. 24 Saat Hizmet Florya Kurye Şirketi ve personelleri için günün her saatinde, her yerinde GSM-GPRS vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektir. Şirketimiz için sizin veya göndermek istediğiniz emtianın (zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye koli olduğu veya nerede olduğu hiç önemli olmayıp, anında kuryelerimiz teslimatını yaparlar. Normal ve ekspress kurye seçenekleri mevcuttur. Normal kuryelerde gönderinin ulaşım süresi 90 dakika – 180 dakika arasında duruma göre değişirken, express kurye sistemini kullanan sadece 45 dakika ile 60 dakika arasında gönderileriniz istediğiniz yere ulaştırılmaktadır.

Florya Kurye Ekibi Olarak Uygulamalarımız

Florya Motorlu Kurye Hizmeti – Florya Arabalı Pikaplı Kurye Hizmeti – Florya Acil Kurye Hizmeti – Florya Ucuz Kurye Hizmeti – Florya Express Kurye Hizmeti – Florya Yaya Kurye Hizmeti ni sürekli olarak müşterilerimizin memnuniyetini gözeterek yapıyoruz. Florya Kurye Ekibi Olarak Uygulamalarımız için devamını aşağıda okuyabilirsiniz.

Profesyonel kadrosu, eğitimli kibar çalışanları ve uzman kadrosu ile sadece motokurye değil, iş hayatınız ve özel hayatınızda bir numaralı istanbul kurye yardımcılarınızdır. Müthiş derecede eğitimli olan, hatta ninjalarla fbi ajanlarını bile ikiye katlayan kurye, hızlı, güvenilir ve güler yüzlü çalışanları ile en uygun fiyatlar ile İstanbul’da siz değerli dostlarımıza servis hizmetleri sunmaktadır. Sağlamış olduğumuz motorlu kurye servis hizmetlerimizden yararlanmak menfaatinizi gerektirir. Biliyorsunuz her şey zamanımızda paraya dayalıdır. İstisnalı yaptıracağınız her şey para kaybetmenize sebebiyet verebilir. Bunun için bizimle çalışmanız en doğal nedenlerin başında gelmektedir.

Florya Tarihi
1873 yılında Rus ordularının İstanbul önlerine kadar gelmesi sonucunda bölge Rusların egemenliğine geçti ve Ayastefanos Antlaşması ile 93 Harbi anısına Şenlikköy sırtına Ayastefanos Rus Anıtı inşaa edildi. Anıt, I. Dünya Savaşı’nın ilan edilmesiyle beraber Mahmut Şevket Paşa tarafından ortadan kaldırılmıştır. 1905 yılında Rusya’daki devrimden kaçan Beyaz ruslar bölgeye yerleşmiş Balkan savaşlarından sonra yurtlarını kaybetmiş kalabalık müslüman Türkler bu bölgeye yerleşmeye başlamış ve bağcılıkla ilgilenmişlerdir.

Cumhuriyetin kuruluşundan sonra da bu bölge gelişme göstermemiştir. 1930’lu yılların başında Atatürk’ün İstanbul’un çevresinde yaptığı bir gezi sırasında Yeşilköy’e kadar gelmiştir. Ailesinin Florya’da bağları bulunan İstanbul milletvekilli Şükrü Oğuz Bey’in ısrarıyla deniz yollundan Florya’ya geçmişler Bir gecey, Florya’da geçiren Atatürk, ertesi gün sahili ve içerlerdeki toprak yapısını incelemiş hemen burda bir orman çifliği ve sahilde bir cumhurbaşkanlığı konutuyla lojmanlar yapılması için emir vermiştir. 3 ay sonra ele alınan projler arasında sahilde deniz üstünde bir köşk karada çeşitli boylarda villalar, lojmanlar, plajlar, parklar, bahçeler ve seralar içeren projeyi Atatürk onaylamış hemen yapımına başlanmasını emretmiştir. 8 ay içinde proje bitirilmiştir. Bunun yanında, 350 dönümlük içinde Türkiye’de yetişmeyen ağaçların da bulunduğu bir orman oluşturulmuştur. Atatürk’ün ölümünden sonra, özelikle 1950’li yıllardan sonra bu bölgenin plajları, yeşil alanları, gece kulüpleri ve çay bahçeleri yazlık dinlenme alanı olmuştur. Burada anlatılan Florya tarihinden yola çıkan kuryelerimiz, verdiğiniz adres içinde asfalt mekana düşebilir. Her zaman en iyisi için çalışıyoruz.