Gazıosmanpaşa Moto Kurye

Gaziosmanpaşa Kurye Şirketi 0212 270 40 00

Firmamız olan Gaziosmanpaşa kurye Şirketi sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Cebinizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Gop Kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir.

Gaziosmanpaşa kurye, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Gaziosmanpaşa Kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir.Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı amaçlamışlardır.

Pazar günü, bayramda, özel günlerde

Gaziosmanpaşa Express Motorlu Kurye Hizmeti- Gaziosmanpaşa Motorlu Kurye Uygulamaları – Gaziosmanpaşa Arabalı Kurye Hizmeti – Gaziosmanpaşa Acil İlaç Hizmeti – Gaziosmanpaşa Acil Motorlu Kurye Hizmetleri – Gaziosmanpaşa Ucuz Motorlu Kurye Hizmetleriniz her zaman siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapmaktayız. Pazar günü, bayramda, özel günlerde açığız.

Sizlerin her zaman yanında olan gaziosmanpaşa kurye ile hızlı ve güvenli bir ulaşım gerçekleşir. Çağrı merkezimizden hemen bilgi alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa, İstanbul’un bir ilçesidir. İstanbul’un geç dönem yerleşimlerinden olan ve daha önce Taşlıtarla ve Küçükköy mevkii olarak bilinen Gaziosmanpaşa, 1950’li yıllardan sonra gelişmiş, 1963 yılında da ilçe yapılmıştır. Gaziosmanpaşa’nın merkezine eskiden Taşlıtarla denirdi. Gaziosmanpaşa’da 16 mahalle vardır. Genel Nüfus Sayımı’na göre ilçe merkezinin genç bir nüfusa sahip olduğu belirlenmiştir; 20 yaşın altındaki nüfus toplam nüfusun yarısına yakındır. Yine aynı sayıma göre, ilçe merkezinde 6 yaşın üzerindeki okuryazarlık oranının %88,1 olduğu görülmüştür. İlçe merkezinde okuma yazma bilenlerden %81,3’ü bir öğrenim kurumundan mezun olmuştur. Bunlardan %75,7’si ilkokulu, %12,9’u ortaokul ve dengi okulları, %9,2’si lise ve dengi okulları ve %2,2’si yüksek öğrenim kurumlarını bitirmiştir.

Gaziosmanpaşa ilçe merkezinde iktisaden faal nüfus 12 ve daha yukarı yaştaki nüfusun %48,4’ünü oluşturmaktadır. Bu, 12 yaş üzerindeki nüfusun yaklaşık yarısının faal olarak ekonomik hayata katıldığını, diğer yarısının ise ekonomik açıdan faal olmadığını ortaya çıkmaktadır. İktisaden faal olmayan nüfusun büyük kısmını ev kadınları oluşturmaktadır. 1950’den önce burada hayvancılıkla uğraşanların kurduğu ağıllarla birkaç atölye tipi imalathane vardı. kaynak: wikipedia.org Biz GOP ilçesinin kuryesi olmaktan gurur duymaktayız, bu gururu bizimle yaşamanızı istiyorum. Yazdıklarımı okuyan herkesin ellerini sıkıyoruz. Hayırlı çalışmalar diliyoruz.