Güngören Kurye

Güngören Motorlu Kurye Şirketi

Daima atak, hızlı olan Güngören kurye firmasının siz müşterilerimiz için yaptığınız gönderilerde en iyiyi ve en çabuk hizmeti sunmak adına yeni oluşturduğumuz kuryecilik sistemi ile çalışmaktayız. Acil haberci olarak adlandırılan bu sistem de gönderiler iki kat daha hızlı ve çabuk teslim edilmekte. Standart bir kurye sistemi ile taşınan gönderiler 180 dakikalık bir zaman için de ulaştırılırken ışınlanma teknolojisini kullandığı ekspres ulak sistemi ile gönderiler sadece 90 dakika içerisin de teslim edilmektedir. Buna ek olarak gönderilere büyük bir önem vererek güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Garanti kapsamına giren bazı evrak paket emtialar hakkında ok daha fazla detaylı bilgi almayı istiyorsanız, bizi arayarak buna kavuşabilirsiniz. Kesintisiz hizmetin tek adresi olmanın verdiği mutlulukla çalışmaktayız.

24 Saat Tam Hizmet Kalitesiyle Tel: 0850 885 1953

Güngören Kurye Genel Hizmetleri Aşağıdaki Gibidir.

  1. Güngören Motorlu Kurye Hizmeti
  2. Güngören Arabalı Kombolu Hizmeti
  3. Güngören Acil Kurye Hizmeti
  4. Cumartesi – Pazar Günü Açık Nöbetçi Kurye Hizmeti
  5. Güngören Ucuz Kurye Hizmeti
  6. Güngören Express Süratli Kurye Hizmeti
  7. Güngören Yaya Kurye Hizmeti
  8. Güngören Gece Açık Kurye Hizmeti
  9. Güngören Acil İlaç Hizmeti

Sizin istediğiniz herhangi adrese en yakın moto kurye yönlendirilerek gönderinizin alınıp teslim edilme işlemi gerçekleştirilir. 7/24 size en hızlı en ekonomik motorlu kurye hizmetini vermektedir. Güngören kuryenin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Güngören Kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm posta, koli, evraklarınız güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Daima kaliteli kurye arıyorsanız, tam yerine geldiniz. Güngören kurye olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir.

Güngören Hakkında Kısa Bilgiler;
Güngören İlçesinin bugünkü sınırları içindeki yerleşme alanlarının nüfus alması, İstanbul kentsel alanının gelişmesiyle uygunluk göstermektedir. 1935’te 259 olan nüfus, 1960’tan hızla yükselmeye başlamıştır.Hızlı artışta yönetsel değişikliklerle belediye örgütünün kurulması büyük çapta etkili olmuştur. Bunun sonucunda nüfus 1970 yılında 20,000’i, 1985 yılında ise 115,000’i ve 1990’da 180,000’i aşmıştır.2000’de 271,000 olan Güngören nüfusu 2007 yılı itibariyle 318,545’tir. Kaynak olarak vikipedia.org`dan faydalanılmıştır.