Harem Moto Kurye

Harem Kurye Hizmetleri İletişim: 0216 599 00 38
Sürekli bir adım öndeyiz

Harem motor kurye şirketinin düşündükleri genel olarak müşteri memnuniyeti odaklı olduğundan dolayı teknolojik gelişmeleri sektörüne dahil etmiştir. Bazı kurumların hizmetlerinin günümüzde çok da iyi bir işleyişe sahip olmaması insanların canını sıkan bir durum ve özellikle kargo firmaları tatil günlerinde teslimat işlemlerini çok fazla geciktirmeleri nedeniyle artık çok fazla tercih edilmiyorlar. Kurye hizmetleri de bu sektörde yer alan ve teslimat işi ile uğraşan kurumların yer aldığı büyük bir sektördür, özellikle bu konuda çok daha yoğun bir tempoya sahip ve sürekli işlek yapısı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Kuryecilik hizmetlerini uzun yıllardır sürdüren çalışanlarımız, yeniliklerin firması olarak biliniyor ve birçok teknolojik donanımı da ilk kez kullanan firma olarak karşımıza çıkıyor. Teknoloji kullanmaya başladıktan sonra işlerimizi daha verimli hale getirmekle kalmayıp, daha hızlı faal durumada sokmuştur. Firmamızın araç sayısı sektör göre çok daha fazla çünkü müşteri portföyümüz her geçen gün biraz daha genişliyor ve buna bağlı olarak da araç sayısıda artmıştır.

Harem Kurye Olarak Uygulamalarımızı Yazıyorum
– Harem Motorlu Kurye Hizmeti
– Harem Arabalı Kurye Hizmeti
– 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
– Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
– Harem Evrak Gönderimi
– Harem Ucuz Kurye Hizmeti
– Harem Yaya Kurye Hizmeti
– Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
– Harem Gece Kurye Hizmeti
– Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Çok kişinin yaşadığı bölgelerde kurye hizmetini sunmak çok kolay değildir. Özellikle trafik sorunu çok fazla olan yerlerde bu konuda sıkıntılar yaşanır. Ancak Harem içinde kurye bu sıkıntıları kısa sürede ortadan kaldırmayı başarıyor ve kusursuz çalışmaları ile servis ağlarını en iyi şekilde düzenliyor. Uzman kadromuzun deneyimleri sektördeki hassasiyetimizin bir parçasıdır. Düzenli hizmet alan firmalar ya da bireyler için gerekli indirim fırsatları sunuluyor ve bu fırsatlar sayesinde tekrar tekrar çalışma şansımız da ortaya çıkıyor. Her zaman bizimle çalışmanız zaman kazanmanızla aynı anlama gelmektedir.

Çok deneyimli olan bina içindeki elemanlarımız olsun, sahada çalışan işçilerimiz olsun, bilgi, birikim ve geçmişten aldığımız güç ile ideallerimize ulaşıyoruz. Müşterilerimiz değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek  önceliğimizdir. Tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile  ülkemiz ve yakın coğrafyası için örnek iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında tercih edilen bir kurum olmaktır. Belgelerimizlede güçlü kurum olduğumuzu yine ispatladık. Hedefini sürekli yüksek tutarak kurye sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmanın yanı sıra farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktadır. Dünya standartlarında gelişen kurye hizmetlerine uygun örnek hizmetler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz kurye sektöründe önder bir kurye firması olmaktadır. Sektörünün öncü hizmetlerini üstlenerek ve bu hizmetlerin en iyisi olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir. Müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek adına her daim kendini yenileyerek, yüksek teknolojiyi de yanında bulundurarak kaliteyi de beraberinde getirmektedir.

Harem Hakkında Genel Bilgiler
Harem semti, İstanbul’un güzel bir ilçesinde yer alan semtlerden biridir. Selimiye mahallesinin sahil kesimlerini kapsamaktadır. İstanbul Boğazı’nın güney girişinde deniz kıyısında yer alan bir semttir. İlçe merkezleri arasında, tren garı’na çok yakın bir konumda bulunan Harem, çok işlek ve hareketli bir merkez konumundadır.

İstanbul’da, Büyük İstanbul Otogarı’nın ardından şehirlerarası yolcu taşıyan otobüslerin kalktığı en büyük ikinci terminal olan Harem Otogarı Harem’de yer alır. Semtte ayrıca İDO tarafından işletilen ve Boğaz’ın ve karşı yakasındaki Sirkeci’ye ulaşan düzenli araba vapuru seferleri yapılmaktadır. Semtteki otogar bir bağlantı yoluyla D100 karayoluna bağlanmaktadır. Semtin komşuları batıda İstanbul Boğazı, doğuda Koşuyolu, güneyde Haydarpaşa ve kuzeyde Salacak’tır. Kaynak olarak her zaman ki gibi wikipedia.org sitesi alınmıştır.

Bizi kullanan herkesin hakkımızda pozitif düşünmesi bizim için önemlidir. Müşterilerimize verdiğimiz tüm hizmetlerimizde birçok müşterilerimiz tarafından saygıyla anılmaktayız. Yapılan kurye hizmetlerinde güven vermek birinci ilkemizdir. Müşteri bir başka para kazandıracak kişiyi getireceği için en kaliteli hizmetimizi örnek olarak göstermek zorundayız. Çünkü başka müşteri daha çok para demektir. Harem semti liman kurye bölümü içinde sizlere sunduğumuz hizmetler sayesinde, yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Harem semtinin iki yüzlü olan kuryeleriyle göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Güven verdiğimiz herkes tarafımızca sigortalıdır.