Haydarpaşa Kurye

Yüzyılın en hızlı firması olan Haydarpaşa Kurye Şirketi hizmetlerimiz özellikle büyük şehirlerde, giderek yoğunlaşan trafikte evrakın hızlı bir şekilde bir yerden bir yere ulaştırılmasını sağlayan güvenli taşıma sistemine verilen isimdir. Bu hizmet, kendi içinde motorize olan kurye, yaya kurye, arabalı kurye gibi adlandırılarak farklı bölümlere ayrılmaktadır. Ayrıca ekspres olan sektör branşı bulunur. Bu ekspres hizmet, evrakın mümkün olan en kısa südre gideceği yere ulaşmasını sağlayan, ortalama hızı ise 45 – 90 dakika arasında olan bir hizmettir. Öncelikle göndermek istenilen evrakın gideceği yere dair bilgilerini alır.

Kişi, kurye firmasını arayarak oraya gidecek olan evrakın gideceği yere dair adres bilgilerini verir. Haydarpaşa kuryelerin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Haydarpaşa semt kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Sizlerin eserinden kaynaklı olan bu güveni bizde evraklarınızı sigortalayarak karşılıyoruz.

Haydarpaşa Kurye Çalışmalarımız

Haydarpaşa Motorlu Kurye Hizmeti | Haydarpaşa Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Haydarpaşa Evrak Gönderimi | Haydarpaşa Ucuz Kurye Hizmeti | Haydarpaşa Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Haydarpaşa Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Özel Olarak Uygulanır. Haydarpaşa Kurye Çalışmalarımız…

İstediğiniz bir adrese göndermek istediğiniz posta eşya paketlerinizi yada gelmesini beklediğiniz zarf bazındaki evraklarınızı zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Haydarpaşa içi ile yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Haydarpaşa Kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Daha sonra o verilen bilgiler kurye firmasında operasyon bölümüne iletilir ve operasyon merkezi en yakın olan moto kuryeyi göndericiye yönlendirir. Kurye personeli gelip evrakı masadan teslim alır. Daha sonra personel evrakı götürüp gideceği yere teslimatı yapar ve müşteriye de teslimat hakkında bilgi verir. Son sistem teknoloji ile donatılmış araçlar e ve alanında eğitimli kurye elemanları ile nitelikli hizmetler veren firma olarak, bunu yaparken kaliteden ödün vermeden en ekonomik evrak ve paketlerinizi hedeflerine taşımaktadır. Taşımalarımız motorize ekibin yapacağı biçimde olmalıdır.

Kesinlikle sorunsuz ve tam zamanında teslim ilkesi ile hizmet vermektedir. Bu sektörde hizmet kalitesinin en üst seviyede olması gerekmektedir. Çünkü taşınan evrak emanettir ve personel de bu emaneti büyük bir titizlikle taşımaktadır. Genellikle motorize kurye ekipleri ile hizmet veren firmalar, büyük şehirlerin trafik sorunundan etkilenmeyerek gönderileri kısa bir süre içinde alıcılara teslim etmektedir. Kurye konusunda hizmet veren bazı firmaların pek bir standartları yoktur. Bu durumda hizmet sunduğu bireylerin taşımacılık işlemlerini baştan sağma ve dikkatsiz bir biçimde yapmalarına neden olmaktadır. Eğer sizlerde bizim gibi işine çok önem veren bir kurye firması ile çalışırsanız direk olarak farkımızı sizler de görebileceksiniz. Her iş dalının mutlaka kendisine göre uzman ekipleri mevcuttur. Ekiplerin hizmet verdikleri iş dalında uzman olmaları aslında hizmetleri profesyonel olarak sunmalarından kaynaklanmaktadır. Bu durum bizim firmamızın hizmet sunduğu alanda hızını ve kalitesini kullanmasına neden olmaktır. Ekibimiz çok zorlu şartlar altında yapılan kurye hizmeti sektöründe yer almaktadır. Kurye hizmeti insanların bir yerden bir yere ulaştırmak istedikleri her türlü eşyalarını profesyonel bir çalışma ortamı içerisinde vaktinde ve hızlı bir şekilde ulaştıran bir sisteme sahiptir. Sistemimizin yapımında emeği olan herkese saygılarımı sunuyorum.

Kuryelerin Taşımayacağı Yasak Olanlar Nelerdir?
5584 sayılı postacılık kanunu ve sair mevzuat kapsamında posta tekeline giren her türlü gönderinin taşınması yasaktır. Bunun yanında taşınması yasalarca tamamıyle yasak edilmiş her türlü kargo, patlayıcı, yanıcı, yakıcı, zehirleyici, fena kokulu kargolar ayrıca dolu ve boş gaz tüpleri, sigara, tütün, kısa sürede bozulabilecek olan et, tavuk, balık, bağırsak, ham deri, mutfak yağları ve yumurta, sıvı deterjan, makine yağları, plastik veya yağlı boyaların taşınması yasaktır. Bu kargoların dışında, ambalajından dolayı delinme, parçalanma, dağılma, kırılma sonucunda kendine veya diğer kargolara zarar verme ihtimali yüksek olan kargolar, zarf içinde ağır, sivri, zarfı yırtabilecek maddeler, fabrikalar ve bayileri arasında gönderilen boş av tüfekleri ve onların parçaları dışında, mermi, boş kovan, tabanca ve her türlü ateşli silahlar, yüklenip indirilmesi zor, ayrıca diğer kargolara zarar verme ihtimali yüksek olan 100 kilogramdan ağır tek parça kargolarla, uzunluğu 3 metreden fazla sandık veya demir malzemeler, plaka veya kütük halindeki mermerler kesinlikle taşınması yasaktır.

Haydarpaşa Hakkında Bazı Bilgiler
Semt ismini burada bulunan Haydar Baba isimli bir yeniçeriden geldiği sanılmaktadır. İstanbul Boğazı’nın Marmara Denizi ile birleştiği noktada, denize kıyısı olan bir semttir. İdari olarak Kadıköy’ün Rasimpaşa mahallesi sınırları içinde kalmaktadır. Semtin neredeyse tamamı deniz dolgu alanı olup , kamu binalarıyla kaplı bu binalardan pek çoğu tarihî niteliktedir. İstanbul’u Anadolu’ya ve Asya’ya bağlayan demiryolu hattının başlangıç noktası olan ve adını semtten alan Haydarpaşa Garı ve Haydarpaşa Limanı, semtin simgesi konumundadır. Bu simgenin tarihsel bakımdan değeri çok fazladır.

Kendisi de önemli bir merkez olan Haydarpaşa semtinin çevresinde, Anadolu yakasının en işlek noktaları yer almaktadır. Kuzeydoğusunda İstanbul’un Anadolu yakasındaki en büyük otobüs terminaline ev sahipliği yapan tarihi Harem semti, doğusunda ve güneydoğusunda ise yakanın en büyük merkezlerinde illeri vardır. Lüks bir tarihi binası bu semtte mevcuttur. Haydarpaşa kurye yazıları admin tarafından kaynak alınarak yazılmıştır.