İstinye Moto Kurye

İstinye Motor Kurye Şirketi

Şube nezdindeki İstinye motor kurye şirketi personelimize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. İstinye kurye verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder. kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir.

İstinye sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır.

İstinye kurye elemanları aşağıdaki işlemleri gerçekleştirir

  • İstinye Motorlu Kurye Hizmeti
  • İstinye Arabalı Taşımacılık Hizmeti
  • İstinye Acil Kurye Hizmeti
  • İstinye Ucuz Kurye Hizmeti
  • İstinye Express Kurye Hizmeti
  • İstinye Yaya Kurye Hizmeti
  • İstinye Gece Kurye Hizmeti
  • İstinye Acil İlaç Hizmeti

Müşteri temsilcilerimizi aradıktan sonra ortalama 30 dakika ile 45 dakika arasında evraklarınız alınıp teslim edilir. Teslimattan hemen sonra sizinle iletişime girip kime teslim edildiğine dair bilgileri ulaştırmaktayız. İstinye kurye elemanları aşağıdaki işlemleri gerçekleştirir.

İstinye Tarihçesi
İstinye’nin antik çağda ki adı Leosthenion’dur. Ancak yine aynı dönemlerde Lasthenes ve Sosthenion adlarıyla da anılmaktaydı. Helen dilinde ki adı Sosthenion’du. Bu ad, saos/sos(güvenli) ve Sthenion(güçlünün yeri- Athena’nın yeri )sözcüklerinden türetilmiş olup, ” güçlü tanrıça Athena’nın güvenli koyu ” anlamına gelmektedir. Bundan da anlaşıldığı gibi istinya adını güvenli koyundan almaktadır. Bizim firmamız İstinye içinde olan güzel bir kurye binasının 3. katındadır. İstinye kurye hizmet kalitesi çerçevesinde yedi gün yirmi dört saat profesyonel personel kadrosunun yanı sıra, teknolojik tüm yenilikleri ile müşteri beklentilerine en iyi biçimde karşılama hedefinde geçmiş yıllardaki başarısını tekrar ederek bugün de yine verimli hizmet anlayışını müşteri ayrıcalıkları çerçevesinde yerine getiriyor.

Sorumlu firma anlayışı ile hareket eden şubemiz dünya ölçülerine uygun olarak hizmet sunumu gerçekleştirmekte ve her geçen gün kurye hizmet kalitesini biraz daha yukarıya çıkarmaktadır. Bölge sakinlerinin de yakından tanıdığı ve yaklaşık on yıldır aynı adresinde hizmet veren şubemiz, 2014 yılının en başarılı performans sergileyen şubemiz olmuştur.