Kadıköy Moto Kurye

Kadıköy Motorlu Kurye Şirketi 

Kadıköy kurye kişisel olan yada kurumsal müşteri portfoyümüzdeki, acil veya güniçi teslim olarak iki türlü kuryecilik hizmeti sağlamaktadır. Kadıköy içinde kurye hizmeti veren şirketimizin alt şubesi olan ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan telefonu günün her saati arayarak ulaşabilirsiniz. Şirketimize gelen her gönderi diye bilinen, paket, koli, eşya veya zarflarınızı firma garantisi altında sigortalanarak yapılır. Kadıköy Motorlu Kurye Şirketi.

Telefonu: 0212 270 4000 Her zaman hızlıyız

Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden şubemize gelen siparişleri talep edilen eleman çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmak bizim işimizin özüdür. Telefonu: 0212 270 4000 Her zaman hızlıyız

Kadıköy Kurye Olarak Başlıca Uygulamalarımız

  1. Kadıköy Motorlu Kurye Hizmeti
  2. Kadıköy Arabalı Kurye Hizmeti
  3. 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  4. Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  5. Kadıköy Evrak Gönderimi
  6. Kadıköy Ucuz Kurye Hizmeti
  7. Kadıköy Yaya Kurye Hizmeti
  8. Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  9. Kadıköy Gece Kurye Hizmeti
  10. Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Kadıköy ilçesi sınırlarında olan kuryelerimizin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmayacaktır. Bunu bilesiniz. Fakat ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla bile asla karşılaşmazsınız. Cebinizi kesinlikle zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş, firmamızla göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz teminatlıdır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Kadıköyde bulunan hipermanyak bir haberci, başta büyükşehir ve tüm ilçeleri olmak üzere belediyelerin yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve Kadıköy kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Kadıköy ilçesindeki özel ulakların en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Sakın olaki bizden başka yere evraklarınızı vermeyin. Neden diye sormayın. Nedenini biz bilelim yeterlidir.

Firmamız personelleri eğitimli ve uzman kadrosuyla kadıköy motorlu kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Firmamızdan toplu gönderilerinizi bizimle yollayabilirsiniz. Abone olarak indirimlerden sürekli olarak faydalanabilirsiniz. Express evrak veya paket gönderilerinizi, siz sayın müşterilerimizden alınca başka adrese uğramadan vermiş olduğunuz adrese güvenli bir biçimde taşınmasını sağlar. Bu süre mesafeye ve hava şartlarına da bağlı olarak 45 ile 90 dakika arasındadır.

Kadıköy Hakkında Bilgiler
İlçenin eski adı olan Kalkedonya’nın körlerin yeri anlamına geldiği sanılmaktadır. İstanbul’un kuruluşuyla ilgili mitte bu isim yer almaktadır. Yer değiştiren bir kavim yeni yerleşimlerine nasıl ulaşacaklarını öğrenmek için bir kahine danışır. Kahin kavimdekilere körlerin ülkesinin karşısına yerleşmelerini söyler. Bu günkü İstanbul’a ulaşan kavim bulundukları taraf boş iken karşı kıyıda bir yerleşim olduğunu farkeder. Bulundukları yerin avantaj ve güzelliklerini fark edemeyen karşı kıyıdaki insanların ancak kör olabileceklerini iddia edip İstanbul’a yerleşirler. Böylece bugünkü Kadıköy yöresindeki yerleşim körlerin yeri anlamındaki Kalkedon adını alır. İstanbul’un fethinden sonra Kalkedonya’nın yönetimi, II. Mehmed tarafından İstanbul kadısı Hızır Bey’e verildiği için, yerleşmenin Kadıköy adını aldığı sanılmaktadır.

Kadıköy’ün kuruluşu İstanbul’un kuruluşundan çok eski yıllara dayanır. Fikirtepe’de 1942 ile 1952 yılları arasında yapılan kazılarda MÖ 3000 yıllarına ait aletler ve insan iskeletleri bulunmuştur. Ayrıca balık, köpek, koyun, keçi kemiklerine rastlanmıştır. Bulunan araçlar arasında taştan çekiç, kemik, keramik, taş ağırşakları, bronz eserler, inci taneleri, firuze taşından eserler de vardır. Moda Burnu’nda Kalkedon kentinde Fenikelilerden kalma kandiller, vazo kırıkları, öküz heykeli, pişirilmiş balçıktan sakallı erkek başı, Kalkedonya Kitabesi’nin yazıldığı bronz levha bulunmuştur. Fikirtepe’deki Karhadon, Moda Burunu’ndaki Kalkedon kentleri, Fenikelilerin Karadeniz kıyılarında kurdukları kentlere hareket ermek için durma, gereksinimlerini tamamlama merkeziydi. Kaynak aldığımız yerleri söylememize gerek var mı bilmiyorum ama söylemesek daha iyidir. Kadıköy kurye ile kaynağımızın şerefine hoşçakalın diyorum. Hepinize en derin saygılarımla güle güle efendim.