Karaköy Kurye

Karaköy Motorlu Kurye Hizmetleri

Karaköy kurye olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Karaköy Motorlu Kurye Hizmetleri.

Karaköy Kurye Şirketinin Yaptıkları

Karaköy Motorlu Kurye Hizmeti – Karaköy Arabalı Kurye Hizmeti – Karaköy Evrak Gönderimi (Normal veya hızlı) – Karaköy Ucuz Kurye Hizmeti – Karaköy Yaya Kurye Hizmeti – Karaköy Gece Motorlu Kurye Hizmeti.

Karaköy Kurye Şirketinin Yaptıkları, acil olarak alınmasını istediğiniz evraklarınızı adresinizden hızlıca aldırarak alıcısına ulaştırmaktayız.Karaköy kurye olarak kaliteli hizmeti hedef edimiş alanında uzman personellerle çalışmaktayız. Karaköy bölgesinde musait boş motorlu kurye daima bulunmaktadır.Göndereceğinizin evrağın büyüklüğüne göre fiyatlar değişebilir. Motokurye sektöründe express gönderi diye bir kavram vardır bu express kavramı gönderinin çok hızlı birşekilde gideceği yere ulaşmasını sağlar süre ortalama olarak ise 45 ile 90 dakika arasında değişebilir. Kurye Şirketleri’nin işleyişi ise şöyledir, ilk öncelikle gönderinin gideceği yere dair bilgilerini verilir, daha sonra verdiğiniz bilgiler firmamızın Bilgi İşlem bölümüne iletilir ve işlem merkezi Karaköy kurye adresinize en yakın olan motorlu kuryeyi size yönlendirir ve kurye gönderinizi masanızdan teslim alır. Sonrasında kurye gönderiyi gideceği yere teslimatı yapar ve müşteriye teslimat hakkında bilgi verilir.

Profesyonel kadromuzla hızlıca teslim edilmektedir. Sizin için önemli olan gönderilerinizi tesliman süresinden erken teslim ederek bir adım öne geçiyoruz. Sektörün öncü firmalarından olup kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaktayız. Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yapar. Özel günleriniz için kurye çözümleri sunuyoruz.Karaköy içinde kurye Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel kurye ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Karaköy gece kurye hizmetimiz akşam 18:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir.Karaköy ekspres kurye Saat 18:00 21:30 saatleri arasında normal gönderilerin 5 katıdır. Karaköy gece açık kurye 21:30 dan sonra verilecek siparişin bilgilerine göre operasyon tarafından belirlenir.

Karaköy hakkında kısa tarihsel bilgiler;
Karaköy, İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı semt. Bankaları ve iş hanlarıyla ünlü en eski ticaret merkezlerinden biridir. Eski Antik Galata semtinin modern adıdır. Tarih boyunca bir liman ve ticaret merkezi olma özelliğiyle ön plana çıkmıştır. Boğaziçi’nin Avrupa tarafında Haliç’in ağzında yer alır. Karaköy, şehrin çok tarihsel bölgelerinden ve en eskilerinden biridir. 19. yüzyılın son çeyreğinde Osmanlı Devleti’nin finans merkezi haline gelmişti. Bugün ise, önemli bir ticaret ve ulaşım merkezidir. Bölge Karaköy Meydanı’ndan kendisini çevreleyen semtlere bağlanır.

Yüzyıllardır aktif bir iş merkezi olan Karaköy, İstanbul’un en önemli ticaret merkezidir. Tersane Caddesi etrafındaki Perşembe Pazarı’nda bütün çeşitli makine parçaları ve aletler satışa sunulur. Elektrik parçaları satan dükkânlar Voyvoda Caddesi’nde yer alır. Kemeraltı Caddesi’nde çeşitli tesisat malzemeleri bulunabilir. Selanik Pasajı, Karaköy alanının alışveriş merkezidir. Dükkânlar elektronik parçalar üzerinde ihtisaslaşmışlardır. Üzerinden yoğun tarafiğin geçtiği bir yeraltı çarşısı olan Karaköy Alt Geçidi, Karaköy İskelesi’ne alttan ulaşımda emniyetli bir geçiş sağlar. Karaköy, ayrıca deniz ürünleri, börek, muhallebi ve baklava yemek için popüler bir yerdir. Çeşitli küçük balık restoranları, pub ve kafeler Galata Köprüsü’nün Karaköy tarafında yer alır. Yolcu terminal binasında yer alan Liman Lokantası akşam yemeği ile meşhurdur. İstanbul’un genelevleri de Karaköy semtinde bulunmaktadır. Sakın olaki oralara gitmeyin.