Kavacik Kurye

1997 Yılında faaliyetine başlayan Kavacık kurye merkezimiz, kaliteli hizmet anlayışını indirimli servis fiyatlandırması eşliğinde tüm bölge sakinlerine sunuyor. Bugüne kadar kurum içi personel eğitimine her zaman öncelik veren şubemiz, aynı zamanda teknolojik üstünlüğe sahip olan ekipman ayrıcalığını da tüm müşterileri için hayata geçiriyor.

Hızlı ve güvenli taşımacılık ilkelerinin tamamını her çalışmasında ilk aşamadan son aşamaya kadar profesyonel bir biçimde gerçekleştiren merkezimiz ile ulaştırılamadı veya geç ulaştı şikayetlerine son diyeceksiniz. Bölgede yılların deneyimi ile hareket ederek bugün tüm müşterilerine yüksek güven sunan şirketimiz ile siz de farklı hizmet anlayışını yaşayabilirsiniz. Yüksek hızda iletişim sağlayarak daha adresinizden teslim alınırken son nokta teslimata kadar her adımı belirlenmiş ve programlanmış olan yol haritasını meydana getiren şubemiz ile kısa mesafede maksimum kırk beş dakika olan teslimat süresi İstanbul içi tüm bölgelere endekslendiğinde yüz yirmi dakika içinde gerçekleşiyor.

Sorumlu firma anlayışına uygun disiplin çerçevesinde müşteri yaklaşımında bulunan personelleri, güler yüzlü karşılama ve son model araç gereç donanımı ile zengin bir alt yapıda hizmet sunan Kavacık Kurye Şirketi Telefonu 0 212 270 40 00 – acil durumlarda daha kolay çağrı bırakabilmeniz için ise 0 507 877 31 68 numaralı GSM hattımızı aramanız yeterlidir.

Kavacık Kurye 7/24 Tam Zamanlı Hizmetleri

  • Kavacık Motorlu Kurye Hizmeti
  • Kavacık Arabalı Kurye Hizmeti
  • 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  • Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  • Kavacık Evrak Gönderimi
  • Kavacık Ucuz Kurye Hizmeti
  • Kavacık Yaya Kurye Hizmeti
  • Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  • Kavacık Gece Kurye Hizmeti
  • Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Kavacık Kurye 7/24 Tam Zamanlı Hizmetleri hakkında da biraz bilgi vermek gerekirse; yirmi yıllık deneyim ve birikim ile hareket eden şubemize posta, koli, evrak ve tüm dosyalarınızı güven içinde emanet edebilirsiniz.

Farklı hizmet anlayışını her çalışma zemininde yerine getiren şubemiz, lokasyonda tanınırlığının yanı sıra bölgenin tüm adres bilgilerine tam olarak sahip olmakta ve teslimatlarda büyük bir hız içinde sonuca ulaşmaktadır. Bizlere çağrı merkezimiz aracılığı ile günün her saati kesintisiz bir biçimde ulaşabilir ve tüm detaylara anında sahip olabilirsiniz. Ayrıca bağımsız bir şekilde kuryenizi takip edebilir, tüm durumlarda acil olarak bizimle kontak kurabilirsiniz.

Özel ulak sektörüne adım attığımız ilk günden beri müşterilerini ön planda tutarak sizlere çok güzel hizmeti vermek için çalışıyoruz. Hemen arayın farkımızı sizde benimseyin. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Kavacık motorlu kurye yakınlarındaki tüm semtlere işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Kavacık semtindeki en büyük amacımız süratli ama ölecek kadar olmayacak şekilde tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Amaçlarımızından birisi edindiğimiz tecrübe ile profesyonel firmalara pullu postacılık projelerinde daha efektif bir şekilde kaliteli iş gücümüzle sigortalı gibi elit bir hizmet vermektir. Verdiğimiz her alanda daima en iyi olmaktır. Bize katılan tüm personelimiz, kurumsal hedefe giden yolda, beceri ve vizyonlarına güvenilebilir aydın kişiler arasından dikkatle seçilmiştir. Seçilen kişiler gün boyu denetleniyor. Bunu da bilmeniz faydanıza olacaktır.

Bütün postalarınızı (evrak, zarf, koli, paket, eşya) küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla varış noktasına ulaştırıyoruz. Merkez binamızdaki çalışanlarımız tarafından kayıtlarınızın alıcı ve teslimat adreslerini eksiksiz olarak sizlerden alınır ve güvenilir bir kayıt oluşturmaktadırlar. Müşterilerine en değerli şey olan zamanı kazandırır. Biliyorsunuz ki vakit nakittir. Bu anlayışla ne kadar nakit kazanacağınızı düşünerek hareket etmenizi istiyoruz. Misyonumuzun kalitesi itibariyle sınır tanımayan firmamız isme imzalı teslimatlar yapıldığından dolayı kayıtlarınızı her daim sorgulayabilir, müşteri temsilcilerimiz sizlere teslimat hakkında bilgilendirme yapmaktadır. ofisimizin sektörü dışında kıymetli eşyalarınızı adresten alıp gidecek teslimat adreslerine güvenli bir şekilde verilen adrese ulaştırır. Her ne verirseniz verin, bütün eşyalarınız sigorta altında tutulacaktır.

Kavacık Hakkında Kısa Bilgiler
Semt plazalarında fazla olduğu güzel bir yer olan pilavcılarında bulunduğu nezih orta halli kişilerin ikamet ettiği bir semttir. 2. köprü olan FSM ( Fatih Sultan Mehmet) Köprüsü’nün Anadolu ayağı bu semtte bulunur. 1980’li yıllardan sonra gelişmeye başlamış ve günümüzde Beykoz’un en önemli iş ve yaşam merkezlerinden biri olmuştur. Köprü kurulmadan önce ormanlık bir alan iken, köprüden sonra gelişmiş ve Anadolu Yakasının en önemli iş ve yaşam merkezlerinden biri olmuştur.Konut alımı ve kiraların ultra pahalı olduğu, ayrıca ulaşımda da büyük bir öneme sahip semt, Beykoz’un mihenk taşlarından olmuştur. Boğaz’a kıyısı olan semtin pazarı, piknik alanları da semt için önemli bir yere sahiptir. Ayrıca Çiçek Taksi ve Akasya Durağı ve kurtlar vadisi pusu dizileri Kavacık’ta çekilmiştir. Bu dizileri izlerken bazı anılarım canlanıyor diyorsanız, bizimle çalışmanız tavsiye ediyorum. Çünkü her zaman anılarınızı tazeleyeceğimizi Kavacık kurye olarak biliyoruz.