Mahmutbey Moto Kurye

Mahmutbey Motorlu Kurye Şirketi Daima Hızlı, Güvenli, Profesyonel

Eğitimli ve uzman kadrosuyla, Mahmutbey kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar. Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla varış noktasına ulaştırıyoruz. Mahmutbey kuryenin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz.

Bunların yanında, postam ulaştırılmadı veya geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Mahmutbey kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Mahmutbey kurye, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Mahmutbey Kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir.

Hızımızı Test Edin, Kalitemizi Görün, Güveninizi Kazanalım, Tebrik kartları dağıtımı, Kuryelerinize Gösterdiğimiz Titizliği Yaşayarak Öğrenin.

Mahmutbey Otomobilli Kurye Hizmeti – Mahmutbey Acil Motorlu Kurye Hizmeti – Mahmutbey Express Kurye Hizmeti – Mahmutbey Yaya Kurye Hizmeti –  Bayram veya tatil günlerinde 24 saat açık motorlu kurye hizmeti – 7 gün 24 saat açık Pazar dahil nöbetçi kurye hizmeti – 24 saat açık acil ilaç nöbetçi kurye hizmetleri

Uygulanan bu işlemler profesyonel kadromuzla ve son model motorlarımızla yapılmakta, evrak tesliminden sonra bizzat size bilgi verilmektedir. Mahmutbey’in yerli halkı olan Rumlar Türkiye-Yunanistan Nüfus Mübadelesi ile Yunanistan’a gönderilirken, yerlerine yine Yunanistan’dan Türkler getirildi. Yunanistan’dan gelen Türklerin önemli bir kısmı Kavala, Naipli ve Sarışaban’ın Köseler köylerinden getirildi. Mahmutbey’den gönderilen Rumlar ise Yunanistan’ın Drama vilayetinin Kalambaka beldesine yerleşti. Bizim kullandığımız Mahmutbey`deki yaşanan kuryecilik sektörünün öncüsü olmanın faydalarını sizde yaşayın.