Maslak Kurye

Maslak Kurye Şirketi

Daima hızlı garantili hizmet veren, Maslak kurye şirketi olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder. Hemen ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur. Evrak, paket yada kolilerinizin kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir.

Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Bizimle çalışmaya başladıktan sonra herkese tavsiye edeceğinizi eminiz.

Maslak Kurye Hizmetlerimiz

Maslak içinde ve dışında özel günleriniz için kurye çözümleri sunuyoruz. Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde haberci ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Çiçekçiler, hediyelik eşya satan mağazalar tarafından tercih edilen bu sistem, aynı zamanda sevdiklerine güzel suprizler yapmak isteyen herkes için özel geçerlidir.

Gerek şehir içi gerekse şehir dışına kurye hizmeti verilmektedir. Maslak şirketi ismiyle, kurye sektörüne adım attığımız ilk günden beri müşterilerimizin memnuniyetini  ön planda tutarak sizlere en iyi moto kurye hizmetini sunmak için çalıştık. İstanbul’un trafik keşmekeşinde bir yerden başka bir yere gitmek bile saatler sürerken Maslak kurye hizmetlerimiz olarak tüm gönderilerinizi moto kurye ekiplerimizce masanızdan alıp 2 saat içerisinde gideceği yere teslim ediyoruz. Kurye profesyonel güvencesi ve tecrübesi ile kaliteli moto kurye hizmeti almak artık bir telefon kadar uzağınızda. Hemen arayın ekonomik ve kaliteli elaman farkıyla sizde tanışın. Rahatlığa kavuşmanız dileklerimizi sunuyoruz.

Maslak semti, Büyükdere’deki bentlerden künklerle getirilen suyun dağıtım ve denetiminin yapıldığı yer olduğundan bu adı almıştır. Maslak bundan 25 yıl öncesine kadar bir benzin istasyonu ile birkaç yapıdan oluşan bir yerken, günümüzde birçok uluslararası şirketin genel müdürlüğünü barındıran, modern gökdelenleri, yoğun trafiği ve sert rüzgârı ile İstanbul’un ve Türkiye’nin önemli yerlerinden birisidir. Maslak’taki nüfus, çalışma saatleri arasında büyük oranda artar, onun dışında yerleşik nüfus seyrektir.

Örneğin Mecidiyeköy de Maslak’a benzer fakat yerleşik nüfus aksine daha fazladır. İTÜ’nün ana yerleşkesi ve Harp Akademileri Maslak’ta bulunmaktadır. Şişhane – Hacıosman metrosunun İTÜ – Ayazağa durağı bu semttedir. Günümüzde Maslak’taki en yüksek bina 47 katlı, 192 metrelik Spine binasıdır. Ancak şu an inşaatı durdurulmuş olan İstanbul Elması, 53 kat ile 280 metre yüksekliğe erişecek, tamamladığında hem İstanbul’un, hem Türkiye’nin ve bölgenin en yüksek gökdeleni olma niteliğini Maslak kurye federasyonunda kazanacaktır.