Okmeydanı Moto Kurye

Okmeydanı Motorlu Kurye Hizmetleri

Sene 1996`dan yani kuruluşundan beri Okmeydanı kurye şirketi, her zaman müşteri memnuniyetini ön plana çıkartmıştır. Büyükşehirimizin her semtine ve yakın illere profesyonel ve hızlı kuryelerimizle motorize evrak dağıtımı hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde vermekteyiz. Evraklarınız her zaman bizimle güvendedir. Bu güvenin kaynağını sigortalamakla yapmaktayız. Firmamıza elemanlar seçilirken kuryecilik konusunda tecrübeli, bilgili ve zeki olmaları en önemli kriterlerdendir.

Okmeydanı içinde kurye olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Bu şekilde yapılan indirimleri takip etmeniz gerekebilir. Okmeydanı Motorlu Kurye Hizmetleri.

Okmeydanı Kurye İsmiyle Yaptıklarımız
Okmeydanı Motorlu Kurye Hizmeti | Okmeydanı Arabalı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Okmeydanı Evrak Gönderimi | Okmeydanı Ucuz Kurye Hizmeti | Okmeydanı Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Okmeydanı Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Özel Olarak Ayarlanır.

Firmamızın binasında sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman eksik olmayacak biçimde ayarlanmıştır. Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Elemanların teslimatı sonrasında bazen size haber veremeyebilir. Nedenine gelince sormamanız bu konudaki en iyi yapacağınız hareketlerdendir.

Vip Seçeneği
Özel günleriniz için kurye çözümleri sunuyoruz. Okmeydanı semtindeki kuryelerimiz, evlilik yıldönümleri, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel kurye ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Okmeydanı kurye faaliyet belgesini çiçekçiler, hediyelik eşya satan mağazalar tarafından tercih edilen bu sistem, aynı zamanda sevdiklerine güzel suprizler yapmak isteyen herkes için özel geçerlidir.


Okmeydanı Hakkında Kısa Bilgiler

Okmeydanı Hakkında Kısa Bilgiler… 1912 yılında Okmeydanı’nda Marconi tarafından bir Telsiz Verici İstasyonu kurulmuştur. Kurulan bu istasyonda 600-1000 metre dalga boyunda yayın yapabilen spark (şimşek) tipi vericiler kullanılmıştır.Günümüzde bu istasyon bulunmamaktadır. Bu istasyon nedeniyle, mevki olarak, günümüzde ki Mahmut Şevket Paşa Mahallesi ve Darülaceze civarı “Telsiz altı” olarak adlandırılırdı.

Okmeydanı da kentleşmeden nasibini almıştır. Okmeydanı’nda her ne kadar çok fazla gecekondu bulunsa da, Mecidiyeköy’e yakınlığı gökdelenlerin artışına sebep olmuştur. Memorial Hastanesi ile İstanbul Adalet Sarayı buradadır. Ayrıca, Okmeydanı’nda da lüks siteler bulunmaktadır. Middle-Ist konutları burada bulunmaktadır. Bizim Okmeydanı kurye içinde bulunduğumuzu bilerek iş vermezseniz gerçekten darılırız. Çünkü Okmeydanı sınırları içerisindeki kurye olarak ün yaptık. Bunu bilerek hareket etmenizi istiyoruz.