Motorlu Kurye Orhanli

Orhanlı Kurye Hizmetleri

Her zaman egsoz dumanı soluyan Orhanlı kurye Hizmetleri şirketi ofisinin büyük odasında çalışan kişiler son derece eğitimli ve uzman özel ulak dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı güvenli evrak taşımacılığını spor malzemeleri satışı esnaflığından sonraki mesleği olarak benimsemiştir. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz temiz kıyafetleri içerisinde diyorum ama pek temiz sayılmaz. Çünkü yağmur çamur içinde dolaşan kişilerin elbiseleri ne kadar temiz olur. Saygın iletişim yöntemlerini dizel araçlarıyla bütünleştiren uygun hizmetleri sunmaktadırlar.

Bütün bu yöntemleri kusursuzca yerine getirmek için kalite anlayışından hareket ederek mega şehir trafiğine göğüs gererek kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla yanınızdayız. Orhanlı kuryenin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz her ne varsa hiçbir zaman yarım kalmayacaktır. Evraklar ulaştırılmadı yada neden böyle gecikti diye sorunlarıda yok etmiş bulunuyoruz. Cüzdanızı zayıflatmadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Orhanlı Kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Bu güveni sizler sayesinde kendimizde buluyoruz.

Bütün eşyalarınızı küçük yada büyük demeden en ince detayına kadar zeki bir çalışmayla varış noktasına götürüyoruz. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Orhanlı yakınlarındaki her yere işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve Orhanlı kurye sektöründeki güvenli diye bilinen ayrıcalıklı müşterimizden olmanızı istiyoruz. Firmamızın en büyük amaçlarından biris hızlı kurye ile onları tercih eden müşterilerine en güzel hizmeti yaratmaktır. Bu şekilde müşteri memnuniyetini bir şekilde sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı öğrenmişlerdir. Müşterilerimizi gerektiği kadar mutlu etmek bizim görevimizdir. Müşteri politikası her geçen gün daha fazla istekli çalışmalara doğru gitmektedir. Bunların arasında hizmet görmek isterseniz bizimle iletişimde bulunmanız hem yeterli hemde menfaatiniz icabı olacaktır. Müşterilerimize verdiğimiz kaliteli sayılan birçok müşterilerimiz tarafından saygıyla anılarak tavsiye edilmekteyiz. Ölmedik ama yinede bizi anıyorlar. Yapılan kurye hizmetlerinde güven vermek birinci vazifemizdir.

Orhanlı Kurye 7 Gün 24 Saat Uygulamalarımız

– Orhanlı Motorlu Kurye Hizmeti
– Orhanlı Arabalı Kurye Hizmeti
– 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
– Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
– Orhanlı Evrak Gönderimi
– Orhanlı Ucuz Kurye Hizmeti
– Orhanlı Yaya Kurye Hizmeti
– Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
– Orhanlı Gece Kurye Hizmeti
– Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Orhanlı Kurye 7 Gün 24 Saat Uygulamalarımız hakkında tüm detaylara sahip olmak için bizimle doğrudan iletişme geçmeniz yeterlidir. Sürekli açık bulunan çağrı merkezimiz aracılığı ile günün her saatinde teslimatlarınız alınır ve acil taşımacılık sistemi çerçevesinde en kısa sürede belirtilen adrese telimi yapılır.

Sistemli ulaşım hizmetleri için Orhanlı bölgemizde bulunan şubemiz aracılığı ile tüm evrak, dosya, koli ve postalarınızı güven içinde bize emanet edebilirsiniz. Sizlere yirmi yıllık tecrübe sunuyoruz.

Orhanlı Hakkında Sanayi Bilgileri
Köy sınırlarını oluşturan TEM Otoyolu Bölge’nin kuzey doğusundan geçmekte olup, bölgeye 2 km lik kısa bir bağlantı yolu ile ulaşılmaktadır. Yine Bölgemiz Sabiha Gökçen Hava Alanına yaklaşık 5 km, deniz ulaşımına ise 10 km uzaklıktadır. Orhanlı sanayi sınırları 92.500,00 m2. lik alan üzerinde kurulu olan Atıksu Arıtma  Tesisimiz Dünyada, Orhanlı Deri Sanayi Atık Sularını Arıtan Tesisler arasında, “en büyük ve en etkili Arıtma Tesisi” unvanını kazanmış bulunmaktadır. Bizde bu sınırlar içinde bulunan ama genel olarak Orhanlı köyü içindeki kahvede kurye işlerini beklemekle görevlendiren gariban kişileriz.

İstanbul Orhanlı Deri Organize Sanayi Bölgesi  stratejik konumuyla birlikte altyapısı, çevre düzenlemesi, arıtma tesisi, cami ve çarşı kompleksiyle önemli bir cazibe merkezi olmakla birlikte 1000 adet işyerinde 20.000 den fazla çalışanıyla çok önemli bir üretim ve istihdam merkezidir. Bizi arayarak yaptıracağınız işlem kaydınızı ekspres (en hızlı) olarak belirtmeniz durumunda evrağınız çok ama çok kısa sürede alınıp direk alıcısına teslim edilir. Evraklarınız büyükşehir genelinde mesafe ve hava şartlarına bağlı olarak 45 dakika ile 65 dakika arasında yapılmaktadır.