Sarıyer Kurye

Sarıyer Motorlu Kurye Firması

Eski yerleşim bölgesi olarak İstanbul’un önemli yaşam ve iş alanlarından biri olan Sarıyer, modern yapılanmanın yanı sıra geçmiş tarihi dokusuyla da hem bölge sakinlerinin hem de dışarıdan gelenlerin ilgisini çekiyor. İstanbul’un küçük bir panoraması olan bölgede, yaşam alanlarının çeşitliliği sayesinde çevresel dokunun da etkisiyle tüm beklentilerin karşılanması son derece nitelikli bir biçimde dünya ölçeğinde gerçekleşirken, tüm alanlarda olduğu gibi modern yaşamın gereği kurye hizmetleri de kendini son yıllarda yeni yüzü ile gösteriyor. Günümüz müşteri profiline uygun ve tüm taleplerin yerine getirilmesinde etkin rol üstlenmiş bulunan Sarıyer kurye, son teknolojik yenilenmenin yanı sıra kurum içi eğitimlerle de en üstten başlayarak en alta kadar tüm personeline periyodik bilinçlendirme sunuyor.

Deneyimli kadro ve ulaşımda her türlü aksaklığı giderecek zengin alt yapı sahibi olan İnci Kurye ile hizmette altın değerinde bir kazanım elde edeceksiniz. Tüm kurye işleriniz için bizimle doğrudan iletişime geçmeniz yeterlidir.Tel: 0212-270 40 00

Sarıyer içindeki kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı amaçlamışlardır. Sarıyer içinde kurye sizlere, motokurye, Express arabalı gece kurye, kiralık kurye, yaya kurye hizmetleri ile de 7/24 saat yardımcı olmaktadır. Özellikle Sarıyer özel ulakların vermiş olduğunuz gönderilerinizi İstanbul’un her semtine sadece birkaç saat içinde gönderir. Sizlerde kuryelerinizi güvenli bir şekilde emanet etmek ve zamanında gönderilerinize ulaşmak istemez misiniz? Sizler için bu hizmeti en iyi şekilde vermektedir. O halde kurye işlemleri hızlı şekilde yaptırmak için zaman kaybetmeyin. Ona göre sorumluluğu siz alırsınız. Tel: 0212-270 40 00

Sarıyer Hakkında Genel Bilgiler
Büyükdere limanının kuzeye doğru son bulduğu bölümü (Mesar ya da Mezar-Burnu), Simas (“Burun”) sözünden bozulmuş olup, Sarıyer koyundaki küçük dere ise, Skletrinas adını taşıyordu. Birincisinde bir Aphrodite heykeli, ikincisinde de Apollon adak yeri vardı. Vaktiyle burada bir mezar olduğu için Mezar-Burnu deniliyorken, bu ad Mesar’a çevrilmiştir. Sarıyer’in iskelesidir. Sarıyer, adını burada gömülü “Sarı Baba” adında bir kişiden aldığı söylenirse de eski eserlerde hep Sarıyer olarak geçmesi, çevrede bakır kapsayan, sarı görünen bir yarın varlığı bu semte vaktiyle Sarı-Yar adını vermişken, sonradan bunun zamanla Sarıyer biçimine girdiğini göstermektedir. Aslında burada şimdi terk edilmiş bir bakır madeni vardır.

Sarıyer Kurye Ticaret Sicil kaydıyla Yapılanlar
Sarıyer Motorlu Kurye Hizmeti | Sarıyer Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Sarıyer Evrak Gönderimi | Sarıyer Ucuz Kurye Hizmeti | Sarıyer Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Sarıyer Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Uyguluyoruz. Bizi denemeden kesin olarak kurye hizmetleri arasındaki farkı göremezsiniz.

Sarıyer’in havası iyi olduğu gibi, güzel ye şifalı suları ile de ünlüdür. Boğaziçi’ nin iyi suları Sarıyer’de toplanmıştır. “Mahah al-miyah, kesirül- mikdar bir ma-i leziz olup, çamlıca suyu havasında” bulunduğunu bildirdiği Kestane suyundan başka, şifa niteliği herkesçe bilinen Çırçır suyu, Fındık suyu, Hünkar suyu, şifa suyu Sarıyer’e yakın tepelerin eteklerinden çıkar. Yazın bu yüzden, buraları çok rağbet gören bir sayfiye ve mesire yeridir. Boğaziçinin Rumeli kıyısındaki ünlü sulardan bu eserde sözü edilen ötekiler İstinye yakınındaki Tokmak suyu ile Baltalimanı çayırındaki Kanlıkavak’tan çıkan, o kıyıda Narhçı yalısı altındaki çeşmeyi oluşturan Narhçı suyudur. birer mesire yeridir. Sarıyer, tarihi eser bakımından oldukça zengin bir bölgedir.

Bizans’dan önceki döneme ait tarihi kalıntılardan Bizans’a, oradan da Osmanlı’ya ve bugüne kadar çok çeşitli bir tarihi mirasa sahiptir. Bunlar eserler arasında; Ali Kethüda Cami, Ali Paşa Cami, Cerrah Mahmut Efendi Cami, Emirgan Cami, Emirgan Çeşmesi, Hamam Cami, iskele Cami, Kethüda Cami, Baltalimanı Cami, Kireçburnu Cami, Osman Reis Cami, Reşit Paşa Cami, Rumelihisarı, Rumelikavagı Kalesi, Sait Halim Paşa Yalısı, şerifler Yalısı, Uskumruköy Cami, Valide Cami, Zekeriyaköy Cami, Telli Baba Türbesi sayılabilir. Kesin hızlı bir posta hizmetini sizlere sunmaktayız. Daha fazla beklemeden bizi arayın. Sarıyer kurye telefona bakan kişilerden oluşmuyor. Sakın yanılmayın olur böyle şeyler merak etmeyiniz.