Motorlu Kurye Şekerpınar

Şekerpınar Kurye Şirketi 

Şekerpınar kurye Şirketi otomasyon ile entegre çalışan gps teknolojik takip sistemi sayesinde müşterilerimize daha kısa sürede ulaşıyoruz. Bu durumdan memnun kalan pullu müşterilerizin yanında bizlerde hem yakıttan hem zamandan kazanmış oluyoruz. Öncelikle kuryelerin ne iş yaptığına ve nasıl çalıştığına bakalım. Günlük yoğunlaşan büyükşehirlerde sürekli sorunlu olan trafikte evraklarınızın çok hızlı bir şekilde gideceği bir yerden diğerine ulaştıran bir taşıma sistemdir. Kurye sektörünün işleyişi ise şöyledir, öncelikle göndermek istediğiniz evrak posta zarf kutu gibi maddelerin gideceği yere dair bilgilerini çalıştığınız personelleri arayarak oraya gidecek olan evraklarınız gideceği yere dair adres bilgileri verilir, daha sonra o verdiğiniz bilgiler firmanızın operasyon bölümüne iletildikten sonra operasyon merkezi size en yakın olan berbat giyimli elemanızı size yönlendirir.

Gelip evrağınızı masanızdan teslim alır daha sonra kurye evrağınızı götürüp gideceği yere teslimatı yapar ve müşteriye Şekerpınar Şirketi teslimat hakkında bilgi verilir. Bu bilgiyi gizli tutmuyoruz. Şimdiden söylememizin sebebi ileride doğacak olan ihtilaflar içindir.

Trafik derdinden her zaman için sizi kurtaran dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiş firmamızın iç eğitim ve vücut geliştirme yapan kuryelerimiz sizlere temiz kıyafetleri içerisinde saygın iletişim yöntemlerini arıza yapmayan araçları kullanarak hizmeti sunmaktadırlar. Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, İstanbul içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Görüyorsunuz ki bizim bir sürü elemanımızın yanında bir sürüde aracımız mevcuttur. Zengin bir firma olduğumuzu ima ediyoruz ama siz anlıyormusunuz. Ayrıca sizin adresinize uğranılmadan istemiş olduğunuz iki ayrı adres arasında da taşıma işleminiz gerçekleştirilebilir.

Şekerpınar Kurye 7/24 Açık Şekildeki Uygulamalar

  1. Şekerpınar Motorlu Kurye Hizmeti
  2. Şekerpınar Arabalı Kurye Hizmeti
  3. 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  4. Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  5. Şekerpınar Evrak Gönderimi
  6. Şekerpınar Ucuz Kurye Hizmeti
  7. Şekerpınar Yaya Kurye Hizmeti
  8. Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  9. Şekerpınar Gece Kurye Hizmeti
  10. Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Şekerpınar kurye Ekspres Kurye Seçeneği

Expres kurye demekle bir adresten başka bir adrese ulaşması gereken (paket,evrak zarfı,hediyelik eşya) gibi maddelerin 1 saat ila bir buçuk saat içerisinde teslimatını sağlayan hizmet koludur. Expres gönderiler genelde direkt gideceği adreslere yönlendirildiğinden yolda çalınma bozulma olmaksızın müşteriye Şekerpınar kurye Ekspres Kurye Seçeneği ışık hızıyla ulaşır.


Şekerpınar Semti Genel Bilgileri Aşağıdadır
Gebze’nin de içinde bulunduğu, Bitinya bölgesinin bilinen en eski tarihi, MÖ XII. yüzyıla kadar dayanır. Asya ile Avrupa kıtaları arasındaki en önemli geçit yeri olan Kocaeli Yarımadası ya birçok ulusun yurdu ya da gelip geçtikleri, uygarlıklarından izler bıraktığı bir yer olmuştur. Bilinen ilk ulus göçünü de MÖ 12. yüzyılın başlarında Frigler yapmıştır. Boğaz yoluyla Yarımada’ya gelen Frigler, buradan Anadolu’ya dağılmışlardır.

Bugün Gebze’nin olduğu yerde, MÖ 281-MÖ yıllarında Kral I. Nicomedes’in egemenliğindeki Bitinya Krallığı dönemindeki Dakibyza ve Libyssa adında yerleşmeler vardı. Bu yerleşim alanlarının araştırmalara konu olmasının en önemli nedeni ise, ünlü Kartacalı komutan Hannibal’ın krallık döneminde burada yerleşmiş olmasıdır. Hannibal, Zaman Savaşı’ndaki yenilgisinden sonra ülkesinde itibar görmemiş ve Bitinya Krallığı´na iltica etmek zorunda kalmıştır. Hannibal’ın mezarı TÜBİTAK Yerleşkesi içerisinde bulunmaktadır. 1997 nüfus sayımı sonuçlarına göre Kocaeli ili’nin toplam nüfusu 1.175.190, Gebze’nin nüfusu 402.916 kişidir. 1997 sayımlarına göre ilçe Kocaeli ili toplam nüfusunun %34.28’ini oluşturmaktadır. 1965 yılında Türkiye nüfusunun binde 33’ü ilçede yaşarken, 1997’de bu rakam binde 40.2 olmuştur. Türkiye’de genel nüfus artış oranı 1965-1997 yılları arasında %100.8 iken, Gebze’de bu artış %111.8 olmuştur.TÜİK tarafından yapılan ADNK ‘a göre 2009 nüfusu 282.400’ dür. Gönderinin cinsine veya hassasiyetinene bağlı olarak kurye seçeriz seçilmiş kişi o siparişi en iyi ve en güvenli teslim edebilecek muhteşem adamdır.