Sirkeci Kurye

Sirkeci Hızlı Motorlu Kurye Şirketi 7/24 Tam Hizmet Kalitesi
Hızımızı Deneyiniz. Tel: 0850 885 1953

Sirkeci Kurye Hizmetleri Sırasıyla Aşağıdadır.
Sirkeci Motorlu Kurye Hizmeti – Sirkeci Arabalı Kurye Taşımacılık Hizmeti – Sirkeci Acil Kurye Hizmeti – Sirkeci Ucuz Kurye Hizmeti – Sirkeci Express Kurye Hizmeti – Sirkeci Yaya Kurye Hizmeti – Sirkeci Gece Kurye Hizmeti – Sirkeci Acil İlaç Hizmeti – Sirkecide Normal Kurye Hizmetleriniz Sürdürmekteyiz. Göndermek istediğiniz zarf, paket, kargo vb. gönderinizi bize bildirin, deneyimli motorlu kuryemiz hemen teslimatınızı kişilere teslim etsin.

Sirkeci kuryenin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Sirkeci Kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir.

Normal ve Express motosikletli kurye hizmetleri, müşterilerimizin talebi doğrultusunda teslim edildiği adreste gerekli işlemler aynı kurye tarafından yaptırıldıktan sonra alın adrese geri dönüş olarak getirilebilmektedir. Sirkeci Kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı amaçlamışlardır.

Sirkeci Normal Kurye İşleri
Aynı gün içinde (mesai saatleri içerisinde) alıcısına teslim edilmesi hizmetidir. Normal Kurye Hizmeti, bölgelere göre 1,30 saat ile 3 saat arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir. Normal kurye gönderiminde aynı yöne giden farklı gönderileri sırayla teslim eder. Teslimat teyitleri günsonunda iletilir.

Sirkeci Ekspres Kurye
Evrak alımı ve teslimatınakadar geçen süre arasında sadece size özel kurye hizmet şeklidir. Express moto kurye istanbulun bir ucundan diğer ucuna kadar olan alanlarda moto kurye express kurye hizmeti vermektedir. Çok acil arabayla yetişmesi neredeyse imkansız olan kurye gönderinizi istanbulun yoğun trafiğinde,bulunması zor karışık adreslerine teslimatını gerçekleştiren hizmet express motokurye hizmetidir. Bu hizmetimizi özel müşterilerimizin yanında, ekspres kayıt isteyenler içinde uyguluyoruz. Sirkeci kurye herkese işlerinde kolay gelsin demektedir.