Şişhane Kurye

Şişhane Motorlu Kurye Şirketi

Herkes için artık rahatlık sağlayan Şişhane kurye çevresindekilerin yorulmasını engelleyerek gönderilerini onların yerine istedikleri yerlere götüren kuryeler artık yeni bir sistemle çalışmaktadır. Express kurye olarak yenilenen bu kuryecilik sistemi 2 kat daha hızlı ve kısa sürede çalışmaktadır. Standart kuryeler aynı anda birçok gönderi alırken maksimum bir gönderiyi 180 dakika içinde ulaştırıken, express kurye sistemini kullanan Şişhane kurye sadece tek bir kişiye ait gönderi alarak bu sayede gönderiyi maksimum 90 dakika içerinde teslim etmektedir.

Normal kurye gönderilerinde ise, teslimat süresi teslimat adresinin mesafesi, hava şartları ve diğer etkenlere göre 90 dakika ile 180 dakika arasında sürmektedir. Şişhane Motorlu Kurye Şirketi.

Şişhane kurye 7/24 tüm hizmetleri

  • Şişhane Motorlu Kurye Hizmeti
  • Şişhane Arabalı Kurye Hizmeti
  • 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  • Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  • Şişhane Evrak Gönderimi
  • Şişhane Ucuz Moto Kurye Hizmeti
  • Şişhane Yaya Kurye Hizmeti
  • Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  • Şişhane Gece Motorlu Kurye Hizmeti
  • Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Şişhane Kurye 7/24 hizmetleri veren şirketimiz, kendi içerisinde motorlu, kiralık, arabalı, yaya kurye şeklinde bölümlere ayrılır. Hizmetimizden faydalanmak için hemen iletişim numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz. Firmamızın size özel indirimler sunacağı kurye görevlisi hızlı olarak adrese gönderilir. Müşterileri memnuniyetini en ön planda tutarak en hızlı kurye hizmetini sunan kuryeland, hizmeti ile tüm postacılık hizmetini sunmak için kadrosunu güçlendirmektedir. Bizi 7 gün 24 saat arayıp hızlı ve güvenli garantili teslimat hizmeti alabilirsiniz. Sektörümüzde express gönderi diye bir kavram vardır bu express kavramı gönderinin çok hızlı birşekilde gideceği yere ulaşmasını sağlar süre ortalama olarak ise 45 ile 90 dakika arasında değişebilir. Çalışan kuryelerimizde bulunan gps cihazı sayesinde sistem otomatik gönderi alınacak adres deki en yakın motokurye’yi tespit edip kurye’yi uyarır. Bu sayede aksaklıklar önlenir ve kurye doğru adrese en kısa zamanda ulaşır.Bu hizmet tüm müşterilerimize açıktır. Ancak gönderiniz eğer çok acil gitmesini istiyorsanız size express kurye servisini öneriyoruz. En hızlı kurye gönderim türüne denilmektedir.Haftanın 7 günü 24 saati hizmet vermekteyiz. Gece 00:00’den itibaren ihtiyaçlarınızı nöbetçi kuryelerimiz karşılamaktadır. Gönderi gün doğmak üzereykenmi ulaşması gerekiyor ? Korkmayın nöbetçi kuryelerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Bu hizmetimiz diğerlerine göre daha pahalıdır. Unutmayın, kurye ve dağıtım hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde vermekteyiz. Şishane kurye olarak hızlı, kaliteli, güvenilir kurye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli amacımızdır.