Şişli Kurye

24 Saat Açık Şişli Kurye

İstanbul’un en önemli bölgelerinden biri olarak hem tarihi hem de konumu ile yoğun bir populasyon yaratan Şişli, hızlı gelişimi de yaşayan bir kent gibi. Yirmi dört saat hayatın devam ettiği, sosyal hayatın zengin olduğu bu ilçemizde taleplere karşılık verebilmek için 24 saat açık Şişli kuryehizmetini tam on yıldır kesintisiz devam ettiriyoruz. Normal kurye gönderimlerinin akşam 18:00 itibari ile durmuş olmasına bağlı olarak sabaha kadar devam eden hizmetimizden yararlanmak için Danışma Hattımızdan bizime anında irtibata geçebilirsiniz.

Sürekli periyodik kurum içi eğitimden geçmiş donanımlı personel kadrosu ve son teknolojik yenilenmenin katkısı ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde, 1996 yılından itibaren her geçen gün artan kalite ile yolumuza devam ediyoruz. Sorumlu firma anlayışı çerçevesinde tüm taşıma işlerinizde disiplin ve titizlikten kopmadan hizmet veren firmamız, kurye taşımacılığı alanında geçmiş yılların başarısını geleceğe taşıyor.

Telefonumuz (0212) 270 40 00

Verilen siparişten hemen sonra personelimiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder. Ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur. Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde elemanlarımız tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Şişlideki özel günleriniz için posta çözümleri sunmaktadır. Bilgi için Telefonumuz (0212) 270 40 00 hemen arayınız.

Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel kurye ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Çiçekçiler, hediyelik eşya satan mağazalar tarafından tercih edilen bu sistem, aynı zamanda sevdiklerine güzel sürprizler yapmak isteyen herkes için özel geçerlidir. Gerek şehir içi gerekse şehir dışına kurye hizmeti verilmektedir. Hizmetimiz akşam 18:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 18:00 21:30 saatleri arasındaki işçi maaşları normal gönderilerin 5 katıdır. 21:30 dan sonra verilecek siparişin bilgilerine göre maliyetleri operasyon tarafından belirlenir. Gönderileriniz çok fazla ve maliyeti sizi düşündürüyorsa, dert etmeden, çok altına çalışabilirsiniz. Kiralık olan personellerimizle sadece size hizmet eden bir kuryeniz olur. Aylık, 6 aylık, yıllık kurye günlük kiralama hizmetlerimiz mevcuttur. Eleman kiralamak kapınızın önünde bekleyen ve sizin için çalışan bir kadrolu personel gibidir. İstediğiniz adrese gönderebilir, istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.

Şişli Kurye olarak yapılanlar aşağıdaki gibidir;
Şişli Gece Motorlu Kurye – Şişli motorlu kurye Şirketi – Şişli Arabalı Kurye – Şişli Evrak Gönderimi – Şişli Ucuz Moto Kurye Hizmeti – Şişli Yaya Kurye Hizmeti – Şişli Acil İlaç Hizmeti işlerini hızlıca yapmaktayız.

Şişli profesyonel motorize ekip kuryelerinin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş, göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Şişli kurye başta ilçeleriyle semtleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Şirketimizin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bizi tercih eden herkese teşekkür ediyoruz.

Şişli ilçesi, 1987’de ayrılarak ayrı bir ilçe olmasıyla ikiye bölündü. Kuzeyde yer alan Ayazağa, Maslak ve Huzur mahalleleri bir öbek oluştururken, geride kalan diğer mahalleler gene ayrı bir öbek oluşturdular. Bu iki öbek Büyükdere Caddesi’yle birbirine bağlıdır. Bizde Şişli ilçesinde olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Firmamız, her zaman 1 tekerlek önde gitmenin sevincini sizinle paylaşıyor.