Suadiye Motorlu Kurye

Suadiye Kurye Şirketi 

Suadiye kurye Şirketi bir kuryeland iştiraki olup 7 gün 24 saat size en hızlı en güvenilir, sigortalı vaziyette gönderi hizmetini son teknoloji ile donatılmış ulak işçilerimizle yapmaktayız. Suadiye semti içine ve metropol sehrimizin her yerine en hızlı güvenilir şekilde iletilerinizi ulaştırmaktayız. Kaliteli, deneyimli hizmet anlayışımız ile müşteri portföyümüzü artırmak amacımızdır. Günlük yoğunlaşan ihtiyaçlarınız doğrultusunda sorunlu olan trafikteki evraklarınızın çok hızlı bir şekilde gideceği bir yerden diğerine ulaştırmayıamaçlayan simtemdir. Bu sistemi oldukça entellektüel amelelerimiz gerçekleştirmektedir.

Göndereceğinizin evrağın büyüklüğüne göre size özel indirimlerimiz vardır. Tüm avantajlardan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Posta, koli, evrak ve dosya taşınırlarınız için 0 212 270 40 00 numaralı Suadiye Motorlu Kurye Şirketi Danışma Hattımızı arayabilirsiniz.

Suadiye Kurye Olarak Başlıca Uygulamalarımız

  • Suadiye Arabalı Kurye Hizmeti
  • 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  • Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  • Suadiye Evrak Gönderimi
  • Suadiye Ucuz Kurye Hizmeti
  • Suadiye Yaya Kurye Hizmeti
  • Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  • Suadiye Gece Kurye Hizmeti
  • Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Suadiye Kurye Olarak Başlıca Uygulamalarımız, evrağınız çok kısa süre içerisinde gideceği yere ulaşmasını sağlayan ekspres kurye hizmetiyle ortalama olarak 45 dakika ile 1 saat arasında evrağınızın teslimatı gerçekleştirilir. Tabii ki Suadiye kurye ölmezse bu işlem yapılır. Sektörünün işleyişi ise şöyledir ilk öncelikle göndermek istediğiniz paketin gideceği yere dair bilgilerini  firmasını arayarak oraya gidecek olan evraklarınız gideceği yere dair adres bilgileri verilir, daha sonra o verdiğiniz bilgiler kurye firmasında operasyon bölümüne iletilir ve operasyon merkezi size en yakın olan personelimizi size yönlendiriyoruz evrağınız masanızdan teslim alır daha sonra paketinizi götürüp gideceği yere teslimatı yapar ve müşteriye teslimat hakkında bilgi verilir. Bu bilgileri sizinle paylaşmak insafımıza kalmıştır. Bilgileri verirsek bizim ne kadar dürüst bir firma olduğumuzu zaten anlarsınız.


Boşa geçen her dakikanın büyük öneminin olduğu günümüzde hızla akıp giden hayata ayak uydurmak için firmamızın hedeflerini hep yeniliyor adeta kendimizle yarışıyoruz. Gerek iş hayatında gerekse özel yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz bütün evrak ve paket kurye işlerinizi büyük bir titizlikle ve hızla tam zamanında teslim ediyoruz. Yaptığımız işin ciddiyetini ve gerekliliğini anlıyor ona gereken değeri ve önemi gösteriyoruz. Bunları yaparken son sistem iletişim ağları kullanarak, hizmet istendiğinde en yakın ekipleri o alana yönlendirerek zaman kazanan firmamız bu sayede en hızlı hizmeti vermekte ve bu sayede size zaman kazandırmaktadır. Zaman kazandığınızda başka işleride yapabilirsiniz. Bu işlerdende ekstra cebinize fazla para girer. Bu parayla ister tatil isterseniz evinize bir eşya alabilirsiniz.

Suadiye Hakkında Bazı Bilgiler
Suadiye büyük bir mahalle olarak yer alan bir sınır düzeyindeki aşamalardan ibarettir. Süper caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi üzerinde bulunur ve sahili vardır. 1905 yılında yapılan tarihi Suadiye Camii ve Feride Geçit’ini kapsar. Adını Suad Hanım adına yaptırılan Suadiye Camii’nden alır. Ayrıca bu semti Osmanlı döneminde köy olarak kurulan ve metropol merkezine uzak bir köy olarak kabül edilmekteydi. Suadiye’de halen eski köylü ailelerin bir kısmı ikamet etmektedir. Diğer bölgelerine göre en az göç alan yerlerden biridir. Bizde namuslu ve gururlu suadiye içindeki zengin kişilerin kudretli kurye çetesiyiz. Bizim gibilerini bir daha kesinlikle göremezsiniz. Bizi sevmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Lütfen bizimle yani Suadiye kurye elemanlarıyla irtibata geçip para kazanmamızı sağlayınız.