Tahtakale Kurye

Tahtakale Kurye Hizmetleri

Tahtakale motorlu şirketi metropol kentimizin tüm mahallelerine Tahtakale kurye Hizmetleri binalarına yakın illere deneyimli elemanlarımızla evrak, posta, koli yada paketlerinizin dağıtım hizmetini en hızlı ve güvenli şekilde sağlamaktayız. Kuryeland olarak hızlı, kaliteli, güvenilir şekilde yaptığımız uygulamaları müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla sigortalı olarak gerçekleştiriyoruz. Paketlerinizi en acil şekilde ulaştırmak için hizmet veren organizasyonumuz görevlerini en iyi şekilde yerine getirmek amacı ile çalışan uzman iç personellerle hizmet vermektedir. Bizi 7 gün 24 saat arayıp hızlı ve güvenli hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tahtakale Kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir.


Tahtakale Kurye İsmiyle Yaptıklarımız

Tahtakale Motorlu Kurye Hizmeti | Tahtakale Arabalı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Tahtakale Evrak Gönderimi | Tahtakale Ucuz Kurye Hizmeti | Tahtakale Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Tahtakale Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Özel Olarak Yapıyoruz, Tahtakale Kurye İsmiyle Yaptıklarıız hakkında detaylar aşağıdadr.

Gerçek anlamda uzun yıllar kendini eğitmiş personelleriyle sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Tahtakalede kuryelerle göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Bizi tercih etmekten çok denemenizde fayda vardır. Hızlı, kaliteli, güvenilir kurye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli olan ilk misyon kalitesidir.

Tahtakale Neresidir, Tarihçesi Bilgileri
Tahtakale semti, Mısır Çarşısı’nın güneybatısında, Mercan’la Rüstem Paşa Camii ve Hasırcılar Caddesi arasında kalan semttir. Tahtakale bir liman içi semt ve önemli ticaret iskelelerinin hemen arkasında uzanan bir bölge olarak Bizans ve Osmanlı imparatorluğu dönemleri boyunca ve günümüzde bir ticaret ve iş bölgesi olma özelliğini sürdürmüştür. Tahtakale içindeki bazı esnaflar yurtdışı malları satmakla bilinirler. Şimdiki günlerde Tahtakale son derece hareketli bir ticaret hayatına tanık olmaktadır. Tahtakale Borsası teriminin doğmasına neden olmuş, ancak 1980’lerin ortasından itibaren döviz işlemleri üzerindeki yasağın kalkmasıyla bu özelliğini kaybetmiştir. Adının ne zaman ve neden Tahtakale olduğu kesinlik kazanmamıştır. İlk akla gelen burada tahta bir kale olabileceği ise de, Taht-el Kala’nın (kale altı) bozulmuş şekli olduğu akla daha yakındır. Tahtakale kurye bölüm semti boyunca ucuz ürünlerin teslimatını özgün kişiler yapmaktadır.