Teşvikiye Moto Kurye

Teşvikiye Motorlu Kurye Şirketi

Teşvikiye kurye muhteşem elemanlarının sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi meselelerle de karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş, göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir.

Başta Teşvikiye yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Teşvikiye Motorlu Kurye Şirketi detaylarına aşağıdaki yazımızda ulaşabilirsiniz.


Teşvikiye Kurye Sürekli Hizmetleri

  • Teşvikiye Motorlu Kurye Hizmeti
  • Teşvikiye Arabalı Kurye Hizmeti
  • 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  • Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  • Teşvikiye Evrak Gönderimi
  • Teşvikiye Ucuz Kurye Hizmeti
  • Teşvikiye Yaya Kurye Hizmeti
  • Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  • Teşvikiye Gece Kurye Hizmeti
  • Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

İşinde uzman personellerimiz çeşitli testlerden geçerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Elemanlarımızla ilgili olumsuz herhangi bir durumda size yeni bir kişi tarafınıza tahsis edilir. Şirketimize vermiş olduğunuz gönderilerinizde gönül rahatlığı ile işleriniz sorunsuz en hızlı ve en ucuz bir şekilde sürekliliği sağlanır. Güvenilir bir firma olarak hızlı, kaliteli, güvenilir kurye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli vizyonumuz olmuştur. Binamızın yapımı kısa zamanda kendini ıspatlayıp birçok kurumun gönderim hizmetini güvenli bir şekilde zamanında yaparak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmıştır. Günümüzde anında hizmete hazır, tamamı motorlu olmak üzere 9 adet express hizmete özel toplam 53 adet kuryemiz bulunmaktadır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimizin elini öpüyoruz. Teşvikiye Kurye Sürekli Hizmetleri.

Teşvikiye Tarihi
Osmanlı padişahı III. Selim’in döneminde (1789 – 1807) bir avlanma ve nişan talimi alanı olduğunu belirten anıt taş bugün Teşvikiye Camii’nin avlusunda bulunmaktadır. Semtin gelişmesine etkisi büyük olan ilk yapı Teşvikiye Camii’dir. İlkin 1794-1795 yıllarında bir mescit olarak yapılan cami 1853-1854 yıllarında padişah Abdülmecit tarafından yenilendikten sonra bölgedeki yerleşme hızlanmıştır. fakiriz ama gururluyuzdur bunu bilesiniz. Semtte Abdülmecit’in burada bir yerleşim oluşturma amacını dile getirdiği aynı tarzda yapılmış iki taş mevcut olup üzerlerinde Eser-i Avatıf-ı Mecidiye Mahalle-i Cedide-i Teşvikiye (Abdülmecid’in karşılıksız iyilikseverliğinin eseri olan yeni Teşvikiye Mahallesi) ibaresi yer alır. Teşvikiye kelimesiyle burada bir mahalle kurulmasının padişahça da teşvik edildiği açıklanmıştır. Bu taşlardan biri Teşvikiye Caddesi üzerinde eski Nişantaşı Karakolu’nun yanında, diğeri ise Rumeli Caddesi ile Valikonağı Caddesi’nin kesiştiği kavşakta bulunmaktadır. 1883 nüfus sayımında bir mahalle olarak resmen tescil edilmiştir.

Teşvikiye mahallesi 1920’lerde Taksim-Şişli eksenindeki gelişmenin etkisine girdi ve ana caddeden başlayarak hızla apartmanlaştı. Bu olgu 1950’lerde o güne kadar eski yapısını koruyan eski sokakları da içine aldı. 1960’ların başına kadar kırsal görünümünü hala koruyan Topağacı, mahallenin en son apartmanlaşan kesimidir. Bizler Teşvikiye içinde oturan oldukça gururlu kurye mensuplarıyız.