Yeniköy Moto Kurye

Yeniköy Kurye Ekibi Hizmetleri

Önder firmamızın kuryeciliğe ve sektörüne farklı bir anlam kazandıran Yeniköy şubemiz, sizler için postalarınızı en kısa süre de istendiği yere ulaştırma imkânı sağlamaktadır. Yeniköy kurye ekibi hizmetleri olarak bu hizmeti size sağlayan firma, diğer sıradan kurye sistemi ile 3 saate yakın bir sürede gönderi ulaştıran firmalara göre bu işlemi sadece 1 buçuk saatlik bir süre içinde yapıyor. Bizi mutlaka denemelisiniz.

Yeniköy kurye ekibi olarak bazı uygulamalarımız

Yeniköy Motorlu Kurye Hizmeti
Yeniköyde başka adresten evrak veya paket alımı
Acil ilaç teminleri 24 saat
24 saat aktif motorlu kurye
Gece açık nöbetçi kurye hizmetleri
Yeniköy Arabalı Hizmeti
Yeniköy Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Yeniköy Ucuz Kurye Hizmeti
Yeniköy Express Kurye Hizmeti
Yeniköy Yaya Kurye Hizmeti, Yeniköy kurye ekibi olarak bazı uygulamalarımız arasında yer alıyor.

Yeniköy içinde kurye olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Yeniköy şubemiz, verilen siparişten hemen sonra kuryemizi adrese ulaştırır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder. Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir.

Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Yeniköy kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Evrak, eşya, koli veya paketleriniz teslim edildikten hemen sonra bilgilerini ister mail atarız, istediğiniz taktirde kime teslim edilmişse faksını tarafınıza yollarız.

Teknolojik yeniliğin avantajlarından yararlanarak takibi kendiniz de yapabilir, gerek duyduğunuz anda müdahale edebilirsiniz.

Farklı firma misyonu ile hareket eden firmamız, yirmi yıla dayanan geçmişi ile her zaman sizin yanınızda yer alıyor. Gerek kurum içi eğitimleri tam olan personel kadrosu ile olsun, gerekse teknolojik tüm enstrumanların kullanımı açısından olsun yüksek müşteri beklentisine uyum içinde hizmet kalitesi sunuyoruz.

İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna teslimatlarınız çok kısa sürede teslim edilirken, posta, koli, evrak ve koli gibi taşınırlar, profesyonel iş takibi neticesinde hiç bir zarara uğramadan teslim ediliyor. Dünya standartlarında iş anlayışı ile yaklaşımda bulunan firmamız, Yeniköy lokasyonunda yılların deneyimlerini sizler için yerine getiriyor.