Ümraniye Kurye

Ümraniye Kurye Hizmetleri

Ümraniye motorlu kurye ünvanını aldıktan sonra, Ümraniye kurye normal postacılık ve acil gönderi şekli olarak 2 değişik gönderi şekilli durumuna göre değişmekte olup normal gönderileriniz 180 dakika içinde acil gönderileriniz ise en fazla 60 dakika gibi kısa sürede teslim edilir, normal gönderi indirimli olup acil gönderileriniz normal fiyatın 2 katı kadardır, kurye firmamıza kayıt verdikten 15 dakika içinde gönderileriniz sizlerden alınır ve operatörün yönlendirmesine göre devam eder, bu zaman içinde başka bir gönderi yoksa elemanımız gideceği adrese göre hareket eder, eğer gönderiniz acil ise hiç bir adrese uğramadan direk devam ederek teslimatını yapar. Bizi aramanız menfaatinizi kapsar.

Ümraniye Kurye Hizmeti Yapılacaklar

Ümraniye Motorlu Kurye Hizmeti
Ümraniye Arabalı Kurye Hizmeti
– 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
– Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
Ümraniye Evrak Gönderimi
Ümraniye Ucuz Kurye Hizmeti
Ümraniye Yaya Kurye Hizmeti
– Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
ÜmraniyeGece Kurye Hizmeti
– Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Ümraniye`den her semte sınırsız hizmet ile gece – gündüz hizmet vermekteyiz. Metropol kentimizin içinde istediğiniz adreste gönderileriniz teslim alınarak gideceği yere kadar teslim edilir, uzman kadromuz ile zaman kaybetmeden anında teslim edilerek teslim bilgisi sizlere ister mail ister telefon ile bildirilir. İstanbulun artan trafiğinde sizleri bu sorundan kurtararak sizin işiniz bizim işimiz gibi gördüğümüzden sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Dakik şekilde evraklarınızı teslim etmeyi vizyonumuzun ilk şartı haline getirdik.

Motorcuların taşıyamayacağı boyutlardaki yada hassas gönderilerinizin otomobil ile taşınması hizmetidir. Gönderileriniz arabalı kuryemiz ile güvenli şekilde teslim edilir.

Teslim ederken mutlaka isim ve imza alıp sizi haberdar ederiz. Şirketimizin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. İşinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir.

Ümraniye Kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Müşteri memnuniyetini sağlamak ekmek parası için önemli bir kriterdir. Ümraniye birkaç büyük ilçe ve semtin arasında