İnci Moto Kurye

Motorlu Kurye Anadoluhisarı

Anadolu hisarı Kurye Şirketi

Anadolu Hisarı Kurye Olarak Uygulamalarımız

Anadolu Hisarı Motorlu Kurye Hizmeti

Anadolu Hisarı Arabalı Kurye Hizmeti

7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti

Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti

Anadoluhisarı Evrak Gönderimi

Anadolu Hisarı Ucuz Kurye Hizmeti

Anadolu Hisarı Yaya Kurye Hizmeti

Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti

Anadolu Hisarı Gece Kurye Hizmeti

Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti – Anadolu Hisarı Kurye Olarak Uygulamalarımız

Anadoluhisarı İstanbul’un Beykoz ilçesinde İstanbul Boğazı kıyısında bir semttir. Kuzeyinde Kanlıca, güneyinde Kandilli bulunur. Adını 1395’te Yıldırım Bayezid tarafından yaptırılan Anadolu Hisarı’ndan alır. Anadoluhisarı İskelesi ve çevresi (Şubat 2013)

Anadolu Hisarı kurye şirketi çalışanları eğitimli ve uzman kadrosuyla, Anadoluhisarı civarında ulak işleri ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek süratli şekilde güvenli ve doğru evrak taşımacılığını gerçekleştirmektedir. Şirket içindeki bu eğitimin verdiği bilgi aktarımı özenle seçilmiş temiz kıyafetli kuryeleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri kombo model araçlarıyla hizmetlerine devam etmektedir. Hizmetin tüm unsurlarını kusursuz bir biçimde yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle Anadoluhisarı çevresinde tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla kendimizi müşterilere göstermekteyiz.

Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla varış noktasına ulaştırıyoruz. Eşya paket durumlarında bizi bilgilendirmenizi rica ediyoruz.

Müthiş düzeyde işlerini bilen elemanlarımızın sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz kesinlikle eksik olmayacak şekilde planı yapılır. Bunun yanında ulaştırılmadı yahut elimize geç geldi gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Cebinizi düşünen firmamızın yeni kampanyaları sayesinde sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Anadolu Hisarı Kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Anadolu Hisarı Kurye, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Danışmanlık hizmetide veren kurumumuzun düşündüğü en büyük vizyonu hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı amaçlamışlardır. Müdürlerimizden kaynaklı bu amaçların hesabını çok iyi düşünen firmamızdan iş yapmak menfaatinize dayalı seçim olabilir.

Genel anlamda söylemek gerekirse, kuryecilik sektörünün işleyişi ise şöyledir. İlk önce göndermek istediğiniz evrağın gideceği yere dair bilgilerini bizi arayarak söylemelisiniz. Sonrasında oraya gidecek olan evraklarınız gideceği yere dair adres bilgileri verilir, daha sonra o verdiğiniz bilgiler kurye firmasında operasyon bölümüne iletilir ve operasyon merkezi size en yakın olan işçiyi size yönlendirerek gelip evrağınızı masanızdan teslim alır. alınan evrağın üstünde mutlaka adres olmalıdır. Aksi halde kurye afallar ve evrağı teslim edemeyebilir.neyse bu sorunu halleder helletmez evrağınızı götürüp gideceği yere teslimatı yapıp müşteriye gerekli bilgiyi iletir.

Anadolu Hisarı Hakkında Genel Bilgiler

Anadoluhisarı semtinin İstanbul Boğazı’ından görünümü, ön tarafta Anadolu Hisarı, sol tarafta Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Hisarın hemen yanıbaşından Göksu deresi boğaza dökülür. Göksu ile güneyinde denize dökülen Küçüksu deresi arasında kalan eski çayır alana Küçüksu çayırı denir. Bu alanda Abdülmecit tarafından Nikoğos Balyan’a yaptırılmış olan Küçüksu Kasrı bulunmaktadır. Kasrın hemen yanıbaşında da Küçüksu Çeşmesi olarak da bilinen Mihrişah Valide Sultan Çeşmesi bulunur. Her yeri nadir süslemelerle dolu olan bölgenin içine giren bir daha çıkamıyor. Anadoluhisarı içinde olan kurye şirketimize girende bir daha çıkamaz. Çünkü bizi gören bir daha unutamaz.

0532 012 23 53