İnci Moto Kurye

Motorlu Kurye İstoç

7 Gün 24 Saat İstoç Motor Kurye Şirketi

Hizmetlerimiz anında yapılmaktadır. İletişim Tel: 0532 178 2 555

Uzun süredir İstoç kurye hizmetleri elemanları şimdi daha hızlı ve daha ekonomik gönderi teslimatlarına başlamıştır. Büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara istoç içindeki kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder. İstoç kurye yağcılarının sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Teslimat sonrasındaki iç personellerimiz size, kime teslim edilmişse onun bilgilerini teyit ettirirler.

İstoç Kurye Elemanlarının Yaptıkları Aşağıdadır;

İstoç Motorlu Kurye Hizmeti

İstoç Arabalı Kurye Hizmeti

7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti

Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti

İstoç Evrak Gönderimi

İstoç Ucuz Kurye Hizmeti

İstoç Yaya Kurye Hizmeti

Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti

İstoç Gece Kurye Hizmeti

Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

1996 yılında kurulan şirketimiz istoç kurye limited şirket tüzüğüne göre, taşımacılık sektörünün 3 kolunda (moto kurye, kargo, toplu dağıtım) hizmet veren lider kurumlardan biridir. Büyükşehirlerin iki yakasında birer şubesi olan kuruluşumuz uzman ve tecrübeli kadrosuyla İstanbul’un tamamına, brokerlik anlaşmaları ile tüm Türkiye’ye yayılmış bir ağ üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimat yapmaktadır. Genel amacımız, yurt dışında ve yurt içinde edindiğimiz tecrübe ile profesyonel firmalara mailing projelerinde daha efektif bir şekilde kaliteli iş gücümüzle hızlı, güvenilir, elit bir hizmet vermektir ve hizmet verdiğimiz her alanda daima en iyi olmaktır.

İstoç (İstanbul Toptancılar Çarşısı ismiyle) toptancı esnafının bir araya gelerek kurduğu ve bünyesinde 35 adet meslek gurubunu barındıran. Toptancı esnafının yarımadasındaki zor şartlarda çalışması, İstanbul içindeki giderek yoğunlaşan trafik, sağlıksız koşullara sahip işyerleri, dar sokaklar, ham maliye, nakliye ve benzeri sorunlar nedeni ile modern çalışma ortamlarına yönelik yeşil alanları bol, çok katlı işyerlerinden kurtulup, müstakil işyerlerine kavuşmak amacı ile kurulmuştur. İstoç kurye hakkındaki genel bilgilere buradan ulabilirsiniz. Kaynak kullanılmamıştır.

0 552 945 18 48